Přesně za 11 dní zde máme Vánoce. Některé z nás již mají kompletní výzdobu i se stromečkem a jiné ženy ještě ani nezačaly. Nicméně, dnes pro vás máme soutěž o tři poukázky (jedna v hodnotě 500 Kč) do obchodu F&F Home. Jak můžete poukázku získat? To si můžete přečíst níže.

Stačí, když nám pošlete fotku vaší vánoční výzdoby. Je nám jedno, jestli to bude dekorace doma, v autě, v kanceláři, na kočce nebo psovi :-). Tři z vás pak odměníme poukázkami F&F Home, každá z poukázek je v hodnotě 500 Kč. V pondělí vybereme tři z vás, které od nás poukázku získají.

sd

Inspirujte se v nové zimní kolekci bytových doplňků F&F Home a dopřejte si s novým rokem změnu, která vdechne vašemu domovu svěží styl, komfort, harmonii a pohodu. Mezi klíčové trendy ve světě doplňků F&F Home patří barva slonové kosti, stejně jako neutrální tělové či kovové odstíny, jež v kombinaci s elegantním vzorem zimních květin evokují atmosféru anglického venkova. Milým kontrastem jsou výrazné barvy zapadajícího slunce, spolu s oblíbenými zvířecími motivy na rozverných polštářcích či v podobě zarážek ke dveřím ve tvaru sovy. Více informací na F-F.com
Reklama