Domácnost

Už jste zkusili naši fotosběrnu?


Určitě máte doma ve svém počítači mnoho a mnoho fotografií, které jste za poslední dobu digitálně nafotily. Proč je také nemít na papíře? Je to snadné!

Paměťové karty nejsou bezedné a i v počítači je třeba občas uklidit a setřídit data. A najednou si uvědomíte, že těch fotografií je škoda. Mít je jen tak někde vypálené na CD je sice hezké, ale kdo je tam uvidí? Fotoalbum je fotoalbum, a právě naše služba vám zajistí, aby ta vaše alba nezela prázdnotou, ale aby byla plná fotografií, které budete moci ukazovat svým známým a příbuzným!

Nejlepší na tom všem ale je, že nemusíte s fotografiemi nikam běhat. Fotosběrna Ženy-in vám ušetří polovinu práce, protože fotky si půjdete jen a pouze vyzvednout! Stačí fotografie poslat přes internet k nám a vybrat si, kde že si fotografie vyzvednete! A nebojte se, že by míst, kam vám fotky pošleme, bylo málo! TADY najdete podrobný seznam, kde nás najdete! Uvidíte, že od vás budeme nejdál za rohem!

A zbytek už můžete v klidu nechat na nás! Fotografie uděláme přesně tak, jak si to budete přát, velikost i počet je na vás! Všechno si nastavíte v jednoduchém formuláři přímo na vašem počítači. Takový komfort máte za pouhé 2,90 Kč za obrázek! Pokud budete fotografií posílat víc než 200, tak byste měli vědět o naší podzimní nabídce - fotky číslo 201-400 jsou za pouhou 1 Kč!

Pro jistotu vám zopakujeme kroky, které je potřeba k zadání fotografií učinit. Celý princip spočívá v několika krocích: 

 1. Načtení digitálních fotografií, ze kterých chceme klasické fotografie.
 2. Přiřazení parametrů jako je např.: povrch, počet, atd.
 3. Určení výdejního místa, kde si své fotografie vyzvednete.
 4. Kontrola a dokončení objednávky.

Tak vidíte, to zvládnou i vaše děti. Všechny další informace, které by se vám ještě mohly hodit, najdete na adrese http://fotosberna.zena-in.cz! Na té také můžete svoje fotografie objednat. Služba pochopitelně není jen pro čtenáře našeho magazínu, tak poraďte i svým známým, jak rychle a snadno proměnit fotografie digitální v opravdové fotky!

Soutěž! Soutěž! Soutěž! Probíhá ZDE

Objednávejte fotografie přes naši fotosběrnu a vyhrajte:

 • Digitální fotoaparát Kodak CD 43!
 • Dále je ve hře DVD nevěsta na útěku 
 • 16 x kupóny po padesáti foto 9x13 nebo 10x15

Také se blíží Vánoce, takže můžete svoje blízké potěšit albem fotografií z celého roku, které se vám sešly v počítači. Je něco jiného klikat a klikat, nebo jen otáčet listy a kochat se společnými obrázky!

   
02.11.2006 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] femme [*]

  drahý

  superkarma: 0 02.11.2006, 15:23:01
 2. [6] Rikina [*]

  To už si můžu rovnou dojít na to dotyčné místo, fotky si u nich zkopírují rovnou z foťáku, na místě si domluvím formát a dohlídnu, aby mi nezprznili barvy, a hotovou fotku si posléze i osobně odnesu, pokud budu spokojena. Ovšem nestojí to 2,90 Kč, to je pravda. Ale zase mám solidní fotku a ne nějaký kafebraun do zelena na nekvalitním levném papíru.

  superkarma: 0 02.11.2006, 12:38:10
 3. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Ne

  superkarma: 0 02.11.2006, 12:12:09
 4. avatar
  [4] skolacka [*]

  posílám fotky z domova do fotosběrny, která mi je pošle poštou

  superkarma: 0 02.11.2006, 10:48:16
 5. avatar
  [1] blami [*]

  Proč bych to měla posílat do Opavy-od nás 20 km, když si to můžu nechat poslat až domů.Mám svou fotosb.,proto vaši nevyužívám.

  superkarma: 0 02.11.2006, 08:39:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme