Prací prostředek Persil Duo-Caps se vyznačuje velmi snadným použitím. Předem dávkované kapsle jsou ideální pro spotřebitele, kteří chtějí mít s praním co nejméně práce, ale zároveň vyžadují dokonalý výsledek

Persil

Persil Duo-Caps je účinný gelový prací prostředek s inovačním dávkováním. Je předem dávkován do dvoukomorových kapslí z materiálu rozpustného vodou: větší komora obsahuje vysoce účinný bělicí roztok a menší komora aktivní odstraňovač skvrn. Obě složky dohromady zaručují vynikající prací účinek. Posilovač zářivých a jasných barev a aktivní odstraňovač skvrn se smísí až ve chvíli, kdy se kapsle Duo-Caps namočí v pračce a obal se rozpustí. Nová technologie dvoukomorových kapslí Persil Duo-Caps umožňuje lepší využití složení předem dávkovaného tekutého pracího prostředku: účinné složky jsou oddělené, a jsou tak zcela chráněny a uchovávají si 100% účinnost až do prvního kontaktu s vodou během pracího cyklu. Pak se okamžitě rozpouští a jejich účinnost se projeví v plné síle. Gely v jednotlivých komorách jsou v porovnání s běžnými tekutými pracími prostředky dvakrát koncentrovanější. S kapslemi Duo-Caps se velmi snadno manipuluje – jednoduše se vkládají přímo do bubnu pračky. Prací prostředek Persil Duo-Caps vykazuje optimální prací účinek i při nízkých teplotách, takže dosahuje vysokého pracího výkonu, kterou spotřebitelé od značky Persil očekávají.

Jaké výhody nabízí Persil Duo-Caps oproti stávajícím pracím prostředkům?

Prací prostředek Persil Duo-Caps se vyznačuje velmi snadným použitím. Předem dávkované kapsle jsou ideální pro spotřebitele, kteří chtějí mít s praním co nejméně práce, ale zároveň vyžadují dokonalý výsledek. Prací prostředek Persil Duo-Caps je dvakrát koncentrovanější než běžné tekuté prací prostředky. Proto je výrobek výhodný i z hlediska manipulace (je lehký) a skladovatelnosti (nezabere příliš místa).

Persil

Jak se prací prostředek Persil Duo-Caps správně používá?

Abyste dosáhli optimálního pracího účinku, vložte kapsli Duo-Caps přímo do prázdného bubnu pračky a teprve potom přidejte prádlo. Na dně bubnu se obal kapsle při kontaktu s vodou rozpustí nejrychleji – už po několika minutách po spuštění pracího programu.

Lze prací prostředek Persil Duo-Caps používat v kombinaci s aviváží nebo jinými přísadami, jako je například odstraňovač skvrn?      

PersilAno. Co se týče kombinování pracího prostředku s přípravky používanými před i po pracím cyklu, není u Persil Duo-Caps oproti jiným výrobkům značky Persil nebo způsobům dávkování žádný rozdíl.

 

Menší komora kapsle Duo-Caps již obsahuje aktivní odstraňovač skvrn.

Je Persil Duo-Caps vhodný i pro ruční praní?

Ne, Persil Duo-Caps je určen pro praní v automatických pračkách. Dávka v jedné kapsli Duo-Caps je odměřena na jedno praní (tedy náplň až do 4,5 kilogramu).

Lze Persil Duo-Caps použít u všech pracích programů, jinými slovy, lze s ním prát na krátké i dlouhé programy?

Prací prostředek Persil Duo-Caps lze použít s dlouhými i krátkými programy (nejméně 30 minut).

Rozpustí se kapsle úplně i při nízké teplotě (20 °C, jak je uvedeno na obalu)?

Materiál kapsle se zcela rozpustí po pouhých několika minutách, a to i při tak nízkých teplotách jako 20 °C.

Persil

Více na www.persil.cz

Reklama