Chcete-li ušetřit až polovinu svého času, je čas vyzkoušet parní generátor. Oceníte, že vaše žehlení bude snadné, rychlé a zároveň velmi šetrné ke všem druhům textilií. Značka Tefal patří v této kategorii k nejvyhledávanějším a letos na trh uvedla dvě žhavé novinky v řadě Tefal Pro Express Total. Vybrané modely nabízejí přednosti jako například „smart technology“, technologii, která automaticky nastaví ideální kombinaci teploty a páry jedním dotykem*, nejvyšší parní výkon ve své třídě* (až 6 barů), patentované žehlící desky pro dlouhotrvající kluznost, eco nastavení šetřící až 20 % energie** a spoustu dalších vychytávek. Vyžehlíte nejrychleji, nejefektivněji a snadno jen jedním dotykem.  

PROČ PARNÍ GENERÁTOR?

para

Účinná kombinace velkého tlaku s trvalým výstupem páry zkrátí dobu žehlení až o polovinu.

 • Na rozdíl od klasických žehliček doručuje parní generátor páru do nitra tkanin pod tlakem a dokáže ji tak plně efektivně využít. 
 • Vytvoří až 6x větší množství páry.
 • Všechny nerovnosti odstraníte pouze jedním tahem a dokonale vyžehlíte i více vrstev prádla najednou.
 • Žehlení je tak až o 50% rychlejší a snadno a rychle dosáhnete dokonalého výsledku.
 • U parního generátoru se tvoří pára přímo v těle přístroje mimo samotnou žehličku. Oddělená nádržka na vodu umožňuje nepřetržité žehlení a lze ji kdykoliv během žehlení doplnit vodou. Výhodou velkého objemu této nádržky je i to, že zajistí dlouhou dobu žehlení bez doplňování vodou. (rychlonahřívací parní generátory).
 • Parní generátory jsou velmi efektivní i při svislém žehlení/napařování například zavěšených závěsů, obleků apod.

Parní generátory Tefal pro express total

logo1Dokonalá teplota a pára pro všechny tkaniny jen jedním dotykem – dokonalý a nejrychlejší výsledek i na těch nejodolnějších tkaninách:

 • Revoluční systém Tefal Smart Technology Auto Control automaticky nastaví ideální teplotu a páru pro každý druh prádla pomocí jediného dotyku díky 3 přednastaveným programům.
 • Extrémní přesnost nastavení (variace do 1%) zajišťuje mikroprocesor ovládaný exkluzivním software.

Nejrychlejší a snadné žehlení a dokonalý výsledek garantují taktéž další pokrokové vlastnosti:

logo1

 • Vysoce výkonný parní výstup pro účinné a rychlé žehlení:

-          Tlak páry až 6 barů

-          Power zóna s turbo párou až 340 g/min

-          Automatická pára až 120 g/min

žehlička2

 • Patentovaná samočisticí žehlicí deska  Autoclean  pro rychlé a snadné žehlení a dlouhou životnost

-          Dlouhotrvající dokonalá kluznost:

-          Aktivní povrch s Paladiem vytváří nepřetržité katalytické čištění v průběhu žehlení, automaticky odstraňuje mikrovlákna dříve, než se přichytí k žehlicí desce. Zabraňuje tak jejich vrstvení a zajišťuje dlouhotrvající dokonalou kluznost.

-          Nová úzká špice pro žehlení míst a detailů

-          Navíc nabízí výhody Tefal žehlicích desek: vysokou kluznost, výjimečnou odolnost poškrábání na optimální distribuci páry.

para

 • Nový unikátní odvápňovací systém pro dlouhou životnost, dlouhotrvající parní výkon a snadné ovládání

-          Nový patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc s dvakrát větší účinností odstraňuje i ty nejmenší vápenaté usazeniny. Významně tak prodlužuje životnost parního generátoru, umožňuje snadnou údržbu a šetří čas při žehlení i po něm.

Řada Tefal Pro Express Total dále nabízí: Eco nastavení šetřící až 20% energie**, automatické vypínání po 8 minutách pro absolutní bezpečnost a komfort, ultracord systém pro snadnou manipulaci s přívodní šňůrou, lock systém, který bezpečně přichytí žehličku ke generátoru pro snadnější přenášení a uložení, velkou nádržku na vodu 1,8l.

Vysoká kvalita je garantována díky propracovanému systému testů v průběhu celé výroby a puncem Made in France.

Modely řady Tefal Pro Express Total jsou GV8960 za cenu 7 199 Kč a GV8930 za cenu 6 999 Kč. Oba modely jsou v bílo/modré barvě. K dostání jsou ve vybraných obchodech a na www.homeandcook.cz

*Modely Tefal Pro Express Total Auto Control GV8960 a GV8930

** vs. maximální nastavení páry

Reklama