dbdNové dvd „Cvičení pro těhotné 2“ navazuje na úspěšná dvd „Cvičení pro těhotné“ a „cvičení po porodu“ podle Magdaleny Mikulandové.

DVD lze považovat za „upgrade“ prvního DVD z roku 2007. Tvůrci v něm vychází vstříc připomínkám maminek, které podle DVD cvičí. Zásadní změnou koncepce videopořadu je představení cvičební sestavy v celé délce bez přerušení. V praxi to pak znamená, že ženy mohou cvičit celou sestavu přímo s DVD.

Cvičební jednotka je zaměřena na všechny partie těla. Sestava začíná rozehřátím, protažením a dechovým cvičením. Cvičitelka posiluje s těhotnými ženami prsní svaly a ruce, zádové svaly, nohy a pánev (na práci s pánevními svaly je v těhotenství kladen velký důraz, vzhledem k jejich velkému zatížení, proto cvičitelka s těhotnými ženami pánevní svaly především uvolňuje).

Dále probíhá set rehabilitačních cviků, které jsou zaměřeny na protažení a uvolnění všech dalších partií těla, které jsou v těhotenství přetěžovány a je zde velké svalové napětí.

Cvičení je ukončeno krátkou relaxací.

Na DVD Cvičení pro těhotné 2 naleznou těhotné ženy sestavu, která je na začátku cvičení dynamická, tak aby i v těhotenství došlo k mírnému a krátkému zvýšení tepové frekvence.

DVD je opět doplněna několika BONUSY – ukázkou GRAVIDPILATES a ukázkou GRAVIDJÓGY.

Autorkou cvičení je Magdalena Mikulandová a jednotlivá cvičení jsou vedena zkušenými lektorkami.

Reklama