To se to hezky čte. Ačkoliv čtenářka Lucka píše, že sport nebyl nikdy její silnou stránkou, ale jednoho dne si řekla dost a začala cvičit. Doma u DVD. A výsledky se dostavily. Je vidět, že i doma v obýváku to jde

Moje milá redakce žena - in.

Sport nebyl nikdy má silná stránka, ráda se starám o zahrádku, domácnost, děti a manžela,ale k žádnému sportu jsem se nikdy nedokopala je to sice trošku ostuda v dnešním světě - žít bez sportu, ale teď vím, že žít se sportem je strašně fajn a jsem moc šťastná, že jsem to dokázala.

Začnu hezky od začátku: Poprvé v životě jsem se začala hýbat letos v únoru. V únoru jsem si řekla dost, zrovna bylo venku pod psa. Narazila jsem náhodou na Jillian Michaels a začla jsem podle ní doma cvičit. Místo činek jsem měla lahve s vodou a místo karimatky ručník. Poprvé jsem myslela, že snad při cvičení umřu.

Druhý den jsem nemohla dojít ani na záchod. Ale nevzdala jsem to a pokud zdraví dovolí, tak cvičím každý den. Hrozně mě to začlo bavit. Lahve s vodou jsem nahradila činkama a místo ručníku mám karimatku. Občas se přidají i děti a o to větší je to motivace i zábava.

Nechci Jillian vůbec propagovat - jen mi prostě změnila život a to od základu. Díky ní a mé vůli jsem od února zhubla 10 kg a chci pokračovat dál. Věřím, že se jednou dostanu zase na svou původní váhu.

Chtěla bych všem čtenářkám ať už cvičí doma, v posilovně nebo kdekoliv jinde mnoho úspěchů. Protože ten pocit, stojí za TO !

Přeji Vám krásný předvánoční čas a jen tak dál - jste skvělý portál -

děkuji Lucka

Milá Lucko, také děkujeme. Nejen za pochvalu, ale za úžasnou inspiraci a motivaci ke cvičení

Text nebyl redakčně upraven

Reklama