Bilancuje naše čtenářka s nickem malinke-kote. Jak nejčastěji tráví Silvestra a na co se chystá, to vám dnes prozradí ve svém příspěvku

Přeji všem pěkný silvestrovský den, po delší pauze mě to lákalo dnes napsat článek o mém silvestrovkém dni. Dnes jsme vstali poměrně brzy, protože jsme potřebovali něco koupit a byla by velká pravděpodobnost, že by to brzy již vyprodali.

Silvestra prožíváme už pár let stejně a nijak mi to nevadí. Dříve jsme s kamarády chodívali do hospody spojenou s diskotékou a tam jsme společně všichni pohromadě trávili nejen Silvestra, ale i vánoční večer. Teď nám s přítelem vystačí, když si sedneme s jeho rodinou do obýváku, koukáme na televizi, popíjíme a něco si semtam také zobneme. Letos ještě ani sami nevíme, zda budeme zase u jeho rodičů a nebo budeme letos sami doma. Už je to náš čtvrtý společný silvestr.

Věřím, že kdyby naše kamarádka se neodstěhovala do Německa, tak trávíme silvestra jako každý předešlý rok společně i s mojí sestrou někde ve společnosti. Je ale pravda, že mě to ani tolik nevadí, že nejsem mezi lidi, ale že jsme společně s rodinou i když bohužel ne s mojí. Ta bohužel bydlí pár kilometrů daleko a moje mamka stejně letos silvestra trávit do půlnoci nemůže, protože jde bohužel druhý den do práce.

Ještě je trošku čas popřemýšlet, jak silvestra prožijeme, zda budeme celý den koukat na televizi a nebo se i jiným způsobem zabavíme. Mám ráda společenské hry, takže si určitě i něco zahrajeme. K Vánocům jsem si pořídila hru Citadela, takže je o zábavu postaráno. Už jsem jí sháněla delší dobu, ale nějak jsem jí nemohla sehnat a jsem ráda, že jí konečně mám. Také jsem ráda za to, že nadchla i mého přítele. 

Původně jsme tedy s přítelem uvažovali, že zajdeme někam do hospody. Jenže není ani nijak tady v našem městě kam a naší hospůdku s kulečníkem bohužel zrušili a nikde jinde kulečník není. Tedy v jedné hospodě ano, ale tam není šance si zahrát, protože je to neustále obsazené a tam bych ani trávit silvestra nechtěla. Takže asi nejspíš opravdu zůstaneme doma jako každý rok. Stejně bychom neměli kam dát našeho mazlíka a o silvestra ho určitě samotého nechávat nehodláme. By se chudinka o půlnoci zbláznil.

Bez koho si nedokážu silvestra představit? Tak to je jasná odpověď. Bez svého přítele a také bez našeho pejska Beníka :-) Ale klidně bych se obešla bez jakéhokoliv alkoholu. Nijak extra nepiju, takže si otevřu pivo a to mi bohatě postačí. Ani šampaňský nepiju. Ano, přiťuknu si, ale nevypiju to. Už se těším na večerní chlebíčky, ty já zbožňuji a na občerstvení jako jsou tyčinky, brambůrky a spoustu dalších dobrot. Alespoň jednou v roce se můžu pořádně nadlábnout. Jen po novém roce to bude chtít trošku tu váhu shodit. :-D

Užijte si dnešní silvestrovský den a všem přeju pěkný nový rok a malé přáníčko pro vás všechny čtenářky žena-in :-)

Do nového roku vstupte pravou nohou,

ať je provázen jen pohodou.

Vydržte dodržovat předsevzetí svá,

vše, co si budete přát, osud pak vám dá.

Mnoho štěstí, mnoho lásky

a na čele žádné vrásky.

Zdraví aby nechybělo,

sluníčko život vám prosvítilo.

A radost plné rance,

taky trochu tolerance.

malinke-kote

Milá malinke-kote. Děkujeme za přáníčko a také přejeme, aby se vám a vašemu příteli v Novém roce dařilo

Text nebyl redakčne upraven

Reklama