.

Už i Chantal Poullain propadla kouzlům estetické medicíny?

Novinky

Už i Chantal Poullain propadla kouzlům estetické medicíny?

Estetická medicína se těší oblibě mezi celebritami více než kdy jindy a nyní její triky uhranuly i šarmantní a nestárnoucí původem francouzskou herečku Chantal Poullain. Co tuto obdivuhodnou dámu přimělo, aby se o estetické zákroky začala zajímat?

Stala se hlavní kmotrou projektu „Děláme maminku“, při kterém se paní Kateřina (50) proměnila doslova z babičky na znovu atraktivní ženu se svěžestí ve tváři. Tato pozoruhodná proměna vzbudila v herečce touhu dozvědět se o těchto zákrocích něco více.

Okouzlující herečka Chantal Poullain má nejen krásnou tvář, ale také především duši. Rozhodla se proto podpořit dobrou věc a stala se hlavní kmotrou proměny paní Kateřiny (50), která prošla velkými životními útrapami. Ty poznamenaly její tvář natolik, že když vyzvedává svou osmiletou dceru ze školy, všichni si myslí, že přišla babička. „V životě mě potkalo nespočet smutných událostí. Přišla jsem o tři děti, dva muži zmizeli v nedohlednu i s mými penězi. Nyní mám tři zaměstnání, abych byla schopná splácet dluhy po nezodpovědných partnerech,“ říká paní Kateřina.

1

Paní Kateřiny se ujala na své klinice plastické a estetické medicíny MUDr. Milena Vojtíšková a rozhodla se, že jí vrátí krásnou mladou tvář a udělá z ní opět maminku. „Nemohla jsem uvěřit tomu, že někdo hodlá udělat něco takového zrovna pro mě. Byla jsem zvyklá, že se mi dějí hlavně jen špatné věci. Tato proměna pro mě znamená znovuzískání sebevědomí a sebeúcty,“ dodává dojatá Kateřina.

A protože Chantal Poullain má těsně po premiéře divadelní hry Kurtizána na Letní scéně Ungeltu, kde ztvárňuje titulní roli, bylo více než nasnadě, že proměnu paní Kateřiny zaštítí právě ona.

„Kurtizány byly vzdělané, krásné a inteligentní bytosti. Mým krédem je, že krása musí vycházet zevnitř člověka, potom se v krásný promění i zevnějšek. Pokud nám ovšem osud staví do cesty těžké překážky, odrazí se to pochopitelně i v naší tváři. Naštěstí u paní Kateřiny se vše v dobré obrátilo, díky dr. Vojtíškové má zpět okouzlující tvář a doslova celá září. Kateřina je opět dáma krásná vně i uvnitř a já jí to moc přeji,” říká s úsměvem Chantal.

„U paní Kateřiny jsme provedli kompletní rekonstrukci obličeje, která probíhala zcela ambulantně. Použili jsme osm výplní různě zasíťované kyseliny hyaluronové, do čela jsme naaplikovali botulotoxin, odoperovali jsme horní víčka a zavedli jsme 72 mezonití,“ popisuje zákrok MUDr. Vojtíšková. Vše ambulantně, miniinvazivně, bez hospitalizace.

2

Výsledný efekt očaroval Chantal natolik, že se na paní Kateřinu nemohla vynadívat a začala se informovat u paní doktorky o podrobnostech jednotlivých zákroků. „Jsou to techniky, které mne okouzlily a o kterých jsem doposud nic nevěděla“, vysvětlovala herečka, která se zatím pyšní naprosto přírodní tváří.

Více na www.aurumaesthetic.cz

Zdroj: tisková zpráva

   
07.07.2014 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] vopis [*]

  neskutečná změna Sml59

  superkarma: 0 07.07.2014, 20:16:02
 2. avatar
  [6] Dudlajlama [*]

  Pentlička — #5 Videla jsem Chantal zblizka a vypadala uzasneSml67

  peetrax — #4 Laser, thermage, Peleve....to vsechno dovede hodne plet zlepsit. Neznam nikoho s mezonitemi, tady u nas to nedelaji, takze nevim, jak dlouho vylepseni vydrzi a jak je efektivni.

  Muj odhad za upravu obliceje pani Kateriny je zhruba 50.000.-

  superkarma: 0 07.07.2014, 20:09:43
 3. avatar
  [5] Pentlička [*]

  Já teda nevím, jak moc má Chantal přírodní tvář. Já ji viděla jednou naživo v Tescu, byla tam nakupovat se synem, kterému tehdy bylo tak 11-12, takže už je to hodně let a velice mě překvapilo, jak byla tehdy zblízka vrásčitá a vypadala staře. Tak nevím...

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #6
  superkarma: 0 07.07.2014, 19:28:04
 4. avatar
  [4] peetrax [*]

  Nevěřila bych, že paní bylo teprve padesát. Zajímalo by mě, jestli se pleť může vrátit do původního (nebo hodně podobného stavu), když na to nebude chodit pravidelně - což zřejmě nebude, když vydělává na dluhy po partnerech.

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #6
  superkarma: 0 07.07.2014, 19:20:47
 5. avatar
  [3] Dudlajlama [*]

  Neuveritelna promena. Neumim si predstavit zenskou, ktera by si prala vypadat jako puvodni varianta oproti te vylepsene. Jelikoz pani mela operovana i horni vicka, neni to ovsem ciste neinvazivni zalezitost. Tam hojeni trva nekolik dni, jakkoliv se nemusi zustat v nemocnici. Druha vec je ta, ze tohle vsechno neni za hubicku a kazdy na to nema.

  Chantal je krasnaSml22.

  superkarma: 0 07.07.2014, 17:13:40
 6. [2] evamagdalena [*]

  Úžasná proměna. Paní si to asi zaslouží.

  superkarma: 0 07.07.2014, 16:30:25
 7. avatar
  [1] risina [*]

  Úžasná proměna! Uvítala bych víc informací -  např.jak dlouho zákrok probíhal? Nebo (to asi pravděpodobněji) to bylo víc zákroků? Je po nich možné oamžitě jít do práce a a normálně fungovat? A kolik by to stálo?

  superkarma: 0 07.07.2014, 15:55:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme