Novinky

Už bych nechtěla staršího muže

Čtenářka AnteaX měla o 11 let strašího přítele a vadilo jí, že se k ní občas choval jako k dceři. Teď má stejně starého muže a myslí si, že je to nejlepší.

Milá AnteaX, v mnohém s Vámi souhlasím, stejně staří partneři mají své výhody. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Láska hory přenáší a ani věk pro ni není překážkou :-) Znám manželský pár, kdy je žena o 17 let starší než její muž a jsou spolu šťastni již víc než 20 let. Z vlastní zkušenosti ale musím přiznat, že staršího partnera bych nechtěla. Můj bývalý přítel byl o 11 let starší a občas se ke mně choval, jako bych byla jeho dcera. Přes jeho názory prostě „nejel vlak“ a uznával jen svoji pravdu. Nevím, jestli to bylo věkem, ale necítila jsem se s ním svobodná a po čase ani šťastná.

Můj manžel je jen o měsíc starší než já a to mi naprosto vyhovuje. Vidíme spoustu věcí shodně nebo podobně, protože jsme je prožívali ve stejném čase i věku. Je skvělé, když jsou partneři na stejné úrovni psychické i fyzické. Máme chuť jít na filmy, zkoušet sporty, cestovat a podnikat dobrodružství, které nás oslovují teď, ale za pár let už třeba nebudou. Je v tom krásné souznění. Nikdy už bych nechtěla mít staršího muže! Moje kamarádka říká, že je pořád lepší dělat chlapovi vychovatelku než pečovatelku :-) Samozřejmě je to míněno s nadsázkou, ale kus pravdy na tom je :-)

AnteaX

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne zní: Věkový rozdíl mezi partnery

 • Jaký je podle vás ideální věkový rozdíl mezi partnery?
 • Máte mladšího, nebo staršího partnera?
 • Funguje to?
 • Co si myslíte o tom, když je muž od 20 a více let starší?
 • Chtěla byste mladšího muže?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Za odměnu získá jedna z vás knížku s názvem Drahá Silvie (Dawn Frenchová, nakl. Argo). Je taky o vztazích. :-)

Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin, adresa je jako vždy redakce@zena-in.cz, heslo VĚK. Předem děkuju!

sil

   
13.01.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [1] Bugy [*]

  To je povahou, ne rozdílem let. Já jsem chodila s přítelem, byl o hodně starší a docela mě uznával, zajímal ho můj názor. A znám někoik mladších kamarádů a velmi neradi mění svůj názor.

  superkarma: 1 13.01.2014, 18:21:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme