Po dlouhém výběru kandidátek na operaci – tumenescentní liposukci, jsme v redakci vybrali čtenářku s nickem šarfík. Rádi bychom vám ji představili, protože podstoupí operaci, díky které jí na vybraných partiích budou na klinice Medicom VIP odstraněny nechtěné tukové polštářky.

 

Protože k operaci patří reportáž, jak bude vše probíhat, pozvaly jsme si šarfíka do redakce na velké focení, poprosili jsme ji, aby si vzala s sebou plavky. Ne snad, aby si u nás zaplavala, ale aby nám mohla před objektivem odhalit své špíčky, které nemá ráda.

 

Přinesla si poctivě plavky a mile se usmívala. Byla nadšená, že byla vybrána pro tento zákrok, o kterém dlouho snila, a díky Ženě-in se jí tento sen splnil.

 

Focení proběhlo velmi hladce, jen jsme ji museli trošku napomínat, aby nezatahovala bříško. Protože potřebujeme fotografie, na kterých bude opravdová a přirozená.

 

Při přátelském povídání se nám svěřila, že jí vadí tuky na stehnech a zadku, že by byla nejraději, kdyby šly odsát z těchto problematických míst. To jsme ji hned rozmluvili, protože nohy měla moc pěkné, spíš jsme ji navedli na problematická záda a boky.

Protože měla před odborným pohovorem na klinice, stejně to byly jen úvahy a ženské povídání.

 

Po focení jsme si s klinikou upřesnili termín pohovoru s odborníkem a rozloučili jsme se. Bylo to moc sympatické setkání. Měli jsme radost, že operaci v hodnotě 30 000,- Kč získal někdo, koho jsme opravdu potěšili.

 

Zde si můžete prohlédnou fotografie, na kterých je šarfík před zákrokem. Jste také zvědaví, jak bude vypadat po liposukci? Jak se změní?

 

V dalších článcích si budeme moci přečíst její pocity, co prožívala, proč tak moc stála o liposukci, jak probíhal pohovor a celý zákrok. A také jak vše dopadlo. Na další článek se můžete těšit hned příští týden!

 

Tumescentní liposukce proběhne na klinice Medicom VIP  www.medicomvip.cz

Reklama