Bulvár

Už brzy poznáme nejkrásnější Vietnamku České republiky a Evropy

V září 2014 proběhne finále čtvrtého ročníku Miss Vietnam České republiky - Open for Europe. Už od 1. srpna můžete rozhodovat o vítězce jedné z vedlejších disciplín - Miss MoneyPolo. Vybírat tu nejlepší máte možnost na www.moneypolotalent.com, kde se všechny finalistky soutěže představí v krátkých videích. Vítězka hlasování bude společně s vítězkami celé soutěže představena na finálovém večeru, a to 28. září v reprezentačním sále Dong Do v obchodním a kulturním centru v Praze Libuši (SAPA).

ff

O korunku královny krásy pro rok 2014 se letos 28. září popere 12 finalistek Miss Vietnam České republiky a Evropy.
Vítězku jedné z vedlejších kategorií - Miss MoneyPolo - můžete vybrat i vy, a to hlasováním na www.moneypolotalent.com, které bylo spuštěno v pátek 1. srpna 2014. V krátkých videích jsou zde představeny krásné vietnamské dívky z České republiky, Slovenska a Německa. Každá z nich má své kouzlo, půvab i zajímavé koníčky.
I hlasující budou mít možnost vyhrát. Společnost MoneyPolo pro každého tisícího hlasujícího připravila nabité platební karty s 50 dolary.

Na finálovém večeru soutěže bude porota složena z vietnamských a českých osobností a partnerů soutěže. Výtěžek soutěže bude použit na podporu projektuPomoc postiženým dioxiny ve Vietnamu, který realizují neziskové organizace Development Worldwide, INFO-DRÁČEK a Svaz Vietnamců v ČR.

Korunku pro Miss MoneyPolo a ostatní vítězky soutěže Miss Vietnam Česká republika - Open for Europe 2014 připravilanávrhářka šperků a majitelka společnosti Šenýr Bijoux, paní Olga Kopalová.

Soutěž vietnamských krásek pořádá již poněkolikáté Svaz Vietnamců v ČR. Hlavním organizátorem je VIET MEDIA s.r.o., spolupořadateli jsou neziskové organizace Development Worldwide a INFO-DRÁČEK, které podporují Vietnamce v České republice. Hlavním partnerem soutěže je společnost MoneyPolo, která zajišťuje převody peněz do zahraničí. Na dokument České televize z předchozího ročníku se můžete podívat ZDE.

Fotky finalistek hledejte i na Facebooku – Miss Vietnam Česká republika.

miss2

miss

Finalistky soutěže Miss Vietnam České republiky Open for Europe 2014, autor fotografií Alex Tran

Hlasovat můžete na www.moneypolotalent.com přihlášením přes sociální sítě Facebook, Twiter, Google+ a VKontakte.

   
07.08.2014 - Společnost - autor: Klára Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] gerda [*]

  vladka321 — #2zníSml52 asi si s tím nikdo hlavu nelámal.

  superkarma: 0 09.08.2014, 07:31:38
 2. avatar
  [3] kobližka [*]

  Ten název soutěže tak nějak nechápu Sml80 a teď by se mohl roztrhnout pytel s podobnými soutěžemi jen s názvy Miss Romka České republiky,Miss Indka České republiky,Miss Thajka České republiky.....

  superkarma: 0 07.08.2014, 21:30:43
 3. avatar
  [2] vladka321 [*]

  Miss Vietnam České republiky - NEZNÍ VÁM TO KOMICKY??!

  1. na komentář reaguje gerda — #4
  superkarma: 0 07.08.2014, 18:32:54
 4. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  To je jedno, ktera vyhraje, jsou vsechny stejny.

  superkarma: 0 07.08.2014, 16:09:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme