.

Úvodní píseň k filmu Strašidla nazpívala Nelly Řehořová s Terezou Kostkovou

Novinky

Úvodní píseň k filmu Strašidla nazpívala Nelly Řehořová s Terezou Kostkovou

„Co se ve strašidlech ukrývá? Kdo ví? Že každé z nich, také duši má,“ zpívá se v úvodní písni rodinné komedie Zdeňka Trošky Strašidla, kterou nazpívala Nelly Řehořová společně s Terezou Kostkovou. Hudbu k písni Láska patří i ke strašidlům, napsal Miloš Krkoška a o text se postaral Eduard Krečmar.

Začínala před několika lety jako zpěvačka a herečka. V současné době se objeví v jedné z hlavních rolí nové rodinné komedie Strašidla. Po boku Terezy Kostkové, která ztvárňuje čarodějnici Patricii, si mlaďounká Nelly Řehořová zahraje její dceru Ester, která pochytí čarodějnické umění od své maminky.

„Vystěhovat se nebo platit nájem, pracovat a chodit do školy!“ tak zněl ortel, vynesený úředníkem Patočkou nad rodinou. Brzo však spolužáci Ester a jejího bratra Eleonora, kterého hraje Petr Šimčák, zjistí jejich nadpřirozené schopnosti a začnou je využívat ke školnímu čarování, což sebou přináší různé zapeklité a krkolomné situace.

pohadka

„Je to šikovné a velmi talentované děvče a umí na sobě pracovat. Rychle se učí a myslím, že z ní může být jednou velká hvězda,“ pochválil Nelly Zdeněk Troška, který s ní a s dalšími protagonisty filmu jezdí po předpremiérách filmu Strašidla.

„Ještě, že mám prázdniny a nemusím do školy! Já nerada brzo vstávám a nejraději bych spala do dvanácti hodin,“ přiznala se zpěvačka, která ráda vzpomíná na natáčení této komedie. „Učila jsem se kouzlit ač jsem spíše strašpytel, ale vždy jsem zbožňovala napětí a ráda jsem chodila na atrakci dům hrůzy, i když jsem se bála,“ dodává Nelly. Na patnáct je velmi akční, protože natáčí videoklipy, má svůj blog či se připravuje na další herecké role.

pohadkova

„Můj nový klip s názvem Země zázraků, se natáčel v přírodě za Prahou, tu mám velmi ráda. V hlavní roli se objeví zvířata. Kůň, na kterém jsem se projížděla na louce a pes,“ prozradila Řehořová, která dokonce ke klipu navrhovala scénář. V současné době je nezadaná, ale na zájem chlapců si nemůže stěžovat.

   
09.08.2016 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. [2] Braunie [*]

  Písnička je líbivá, tak uvidíme, jestli i film bude stát za to!!!

  superkarma: 0 09.08.2016, 17:42:41
 2. avatar
  [1] Renda123 [*]

  moc pěkné a určitě bude i film Sml16

  superkarma: 0 09.08.2016, 16:09:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme