Styl

UV filtry ochrání i vaši barvu vlasů

 

Přední výrobce vlasové kosmetiky, česká firma Lybar a. s., uvádí v těchto dnech na trh novou stylingovou dvojici Lybar COLOR TREND.  Nové receptury laku a tužidla COLOR TREND kombinují silně tužicí efekt moderních polymerů pro dlouhodobou a pružnou fixaci tvaru účesu s účinky vitamínového komplexu pro perfektní kondici vlasů a s aktivními UV filtry pro ochranu barvy vlasů. Pěnové tužidlo Lybar COLOR TREND obsahuje navíc i účinný výtažek z mořských řas, který zvyšuje pevnost, elasticitu a lesk vlasů. 

 

Dávky UV záření v zemské atmosféře stoupají, a tak se jedním ze symbolů moderní doby staly mimo jiné také UV filtry. Chrání povrch materiálů před poškozením, které způsobují právě vysoké dávky UV záření. Vysoké dávky UV záření spolu s prachem a agresivními látkami, které jsou v ovzduší díky průmyslovému znečištění běžně přítomny, dokážou řádně poničit nejenom věci, ale také naši pokožku a vlasy.

 

Zdravý lidský vlas má na povrchu přirozený ochranný mikrofilm, který jej chrání před vysoušením, ztrátou elasticity, barvy a lesku. Jenže tento ochranný mikrofilm je trvale narušován i běžnou péčí o vlasy, častým mytím, tvarováním vlasů teplem, ale především chemickými procedurami, jako je trvalá nebo barvení vlasů. Ty totiž, aby vůbec fungovaly, musí nejprve narušit strukturu vlasu, a pak jej zase uzavřít. Narušená struktura vlasu však hůře odolává negativním vlivům okolí, barva bledne, ztrácí se hloubka odstínu, vlas je bez lesku, vysychá, snadno se láme a hůře se upravuje do účesu.

 

Barvení vlasů je jedním z fenoménů naší doby. Výzkumy uvádí, že více než 50 % žen, které používají stylingové přípravky, má barvené vlasy. Ochrana barvy vlasů, jejich lesku, hloubky odstínu je pro ně proto základním kritériem pro výběr vlasové kosmetiky. Právě stylingové přípravky, laky a tužidla jsou přitom pro ochranu barvených vlasů ideální. V jediném kroku vytvoří na vlasech tenký film, který obsahuje nejen polymery pro tvarování či fixaci účesu, ale i další účinné látky, které uzavírají svrchní vrstvu vlasu a zacelí případná poškození, a samozřejmě také UV filtry. Ty pak účinně chrání vlasy před UV zářením, a tím i před blednutím barvy, před změnou odstínu, ztrátou lesku a elasticity. 

 

Nový styling Lybar COLOR TREND najdete v obchodech od února 2007, lak v provedení 250 ml, pěnové tužidlo v provedení 200 ml. Nový design s metalickými odstíny měděné barvy podtrhuje určení stylingu pro barvené vlasy. Cena obou novinek Lybaru bude kolem 65 Kč.

   
12.04.2007 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] wanolina [*]

  Mě vyhovuje, nemám s ním problém. Novinky vyzkouším.

  superkarma: 0 12.04.2007, 12:34:47
 2. avatar
  [4] sweety77 [*]

  Vypadá to dobře, vyzkouším

  superkarma: 0 12.04.2007, 11:43:26
 3. avatar
  [2] femme [*]

  Fructia: já taky koupila jsem si nedávno prý "silně" tužící pěnu na vlasy, netuží vůbec, natož silně mám chuť jim poslat dopis

  superkarma: 0 12.04.2007, 10:21:45
 4. avatar
  [1] fructia [*]

  Nemám s Lybarem dobré zkušenosti

  superkarma: 0 12.04.2007, 06:23:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme