Vtipnou historku z vánočního večírku nám napsala čtenářka Helena. Musím říct, že jsem se pobavila, určitě se vám bude líbit.

Tak to bych utíkala taky. :-) Moc děkuju za příspěvek, Helčo, a přeju krásný den.


Ahoj všem.

Pěkný název - pojďme na večírek, nabízí se odpověď - v kolik a kam mám dorazit?

Večírky jsou fajn, je pravda, že čím jsem starší, tím víc dávám přednost komornějším akcím s klidnějším průběhem. :-) Několik těch předvánočních už mám za sebou, po tom posledním jsem musela dokonce druhý den zůstat doma, ani tak z důvodu kocoviny jako zákeřnosti česnekové pomazánky.

Veselou historku z večírku pamatuji jednu. Na oslavu narozenin několika mých kamarádek nějakej trouba objednal striptéra. Nevím, kde ho tehdy sehnali, ale byl to evidentně pošuk, který měl svoji práci rád a tělesné vlnění byl jeho přirozený pohyb. Odtančil, odhodil svršky, ale k hrůze všech se znovu neoblékl, zůstal v titěrných lesklých tangách celý zbytek večírku. A stále se vlnil!!! Všichni jsme před ním nakonec utíkali...

Helena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Večírky

  • Máte rády večírky?
  • Chodíte na ně? Na jaké?
  • Scházíte se často?
  • S kým se nejraději scházíte?
  • Jste raději doma, nebo v hospodě? Nebo u někoho známého?
  • A máte nějaké vtipné historky?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá výbornou kávu: balíček Carte Noire a k tomu balíček Nescafe 3 in 1. Na vaše povídání se těším jako vždy na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je VEČÍRKY. Předem děkuju!

kava

Reklama