Nová kombinovaná chladnička/mraznička Siemens KG39EAI46 v nejúspornější třídě A+++ s hlučností pouhých 34 dB (A)

Siemens

Nejhlučnějším místem v interiéru bývá kuchyně. Kromě občasného rámusu pocházejícího například ze zapnutého mixéru nebo manipulace s nádobím či hrnci se v tomto prostoru nalézá zdroj dlouhodobého hluku, který má na svědomí spotřebič, jež je v chodu nepřetržitě. Řeč je o lednici - spotřebiči, který je neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Pokud bydlíte v malém bytě, vaše kuchyně je součástí obývací části, nebo jste zkrátka na zvuky citliví, hlučná lednice by vás mohla obtěžovat. Chcete-li spotřebič, jehož provoz nebude narušovat klidnou atmosféru vašeho domova, pořiďte si extra tichou kombinovanou lednici Siemens KGE39AI45 s hlučností pouhých 34 dB (A), navíc v nejúspornější třídě spotřeby energie A+++. Budete o ní vědět jen tehdy, když dostanete hlad.

Hluk nás obklopuje na každém kroku a není nic nepříjemnějšího, než ho trpět i doma, kde chceme především relaxovat a trávit klidný čas s rodinou. Abychom se vyhnuli nadbytečnému hluku v kuchyni, je dobré při výběru spotřebičů do kuchyně myslet kromě parametrů spotřeby energie nebo výbavy také na to, jak moc je daný spotřebič hlučný. U lednic, které jsou v chodu nepřetržitě, by nás tento údaj měl zajímat dvojnásob. Značka domácích spotřebičů Siemens věnuje při vývoji svých produktů tomuto hledisku velkou pozornost, a je proto o skok napřed - nejúspornější kombinované lednice Siemens v energetické třídě A+++ se mohou pochlubit průměrnou hlučností 38 dB (A), přičemž nejtišší model Siemens KGE39AI45 se pyšní hlučností pouhých 34 dB (A)!

Tiché inovace

Snížení hlučnosti u kombinované chladničky/mrazničky Siemens KGE39AI45 nemá vliv ani na objem, výbavu nebo uchovávání čerstvosti potravin, ani na spotřebu energie. Příznivých hodnot hlučnosti dosahuje tento spotřebič nejen pomocí kvalitní konstrukce, propracovanému těsnění, opláštění a protihlukové izolaci, ale také díky inovativnímu invertnímu kompresoru s optimalizovaným počtem otáček, který pracuje jen tehdy, když je to třeba a jen s nezbytnou intenzitou. Lednice Siemens KGE39AI45 byla navržena tak, aby pracovala extra tiše a svými vlastnostmi a výbavou uspokojila i ty nejnáročnější uživatele.

Technologie, které šetří za vás

Kombinovaná chladnička/mraznička Siemens KGE39AI45 s celkovým objemem 339 l pracuje s příkladnou spotřebou energie 156 kWh za rok, a řadí se proto do nejúspornější třídy spotřeby energie A+++. Díky dvěma chladicím okruhům a oddělené elektronické regulaci lze teplotu v chladicí a mrazicí části nastavit nezávisle na sobě, a to na stupeň přesně. Ani odmrazování není tak pracné a zdlouhavé. Díky technologii lowFrost a umístění chladících těles po obvodu vnitřního mrazicího prostoru se výrazně snižuje tvorba ledu v mrazáku, nevytváří se žádný led na vnitřních stěnách mrazicího prostoru, potraviny jsou uchráněny před nánosy ledu, a spotřeba energie je tak stále konstantně nízká. Další úsporu přináší energeticky nenáročné a příjemné LED osvětlení s dlouhou životností, které zaručuje rovnoměrné osvětlení celého prostoru a přitom vás neoslňuje.

Siemens

Dlouho čerstvé

Dnešní spotřebitelé jsou mnohem náročnější na kvalitu potravin. I proto lednice Siemens nabízí oddělené zóny pro různé druhy potravin, díky nimž je lze uchovat čerstvé tak dlouho, jak je to jen možné. Pro udržení čerstvé zeleniny a ovoce nabízí optimální klima tzv. crisperBox, který umožňuje manuálně regulovat stupeň vlhkosti pomocí posuvné drážky dle přání a druhu potravin. Ovoce a zelenina tak zůstanou déle čerstvé, křupavé, plné vitamínů a živin. Ideální pro skladování čerstvého masa a ryb, předvařených pokrmů nebo k rychlému zchlazení nápojů se v chladícím prostoru hodí tzv. coolBox, v němž je teplota vždy o 2-3 °C nižší, než je teplota nastavená v chladicím prostoru. V této přihrádce si potraviny uchovají delší čerstvost a nedochází k přenosu nežádoucích pachů do okolí chladícího prostoru.

Pokud chcete, aby byla vaše kuchyně klidným místem pro relaxaci a zábavu, pořiďte si extra tichou kombinovanou chladničku/mrazničku Siemens KG39EAI46. Nebude vás vyrušovat a zároveň vám nabídne vynikající energetickou účinnost, samostatné skladovací zóny pro různé druhy potravin a spoustu pohodlí díky přehlednému uspořádání.

Reklama