Bulvár

Úspora Sportky přinese více miliónových výher!

Vyšší výhry, jackpot i ve druhém pořadí, více milionářů, možnost ověření sázenky načtením chytrým telefonem - to vše přinese úprava Sportky - nejstarší a nejoblíbenější hry v portfoliu Sazky.

sazka

„S rostoucím zájmem veřejnosti o Sportku se zvyšuje i touha sázejících získávat vyšší výhry a nečekat pouze na jednu mnohasetmiliónovou. Současná úprava Sportky tuto možnost vyšších výher lidem nabídne, jednoduše řečeno - vygenerujeme ročně o několik desítek milionářů víc, než bylo dosud běžné „, říká Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

Úprava Sportky nabídne zákazníkům především tyto benefity:

Vyšší výhry
Ve všech pořadích se výhry zvýší v průměru o 25 %.
V doplňkové hře Šance se výhry zdvojnásobí, v posledním pořadí Šance vzroste výhra ze současných 20 Kč dokonce na 50 Kč.

Větší šance stát se milionářem
V roce 2013 padlo ve Sportce 68 milionových a vyšších výher, už letos jich bude výrazně víc. I ve druhém pořadí bude totiž zaveden jackpot, který bude často generovat milionové a vyšší výhry. Například letos se výhry ve druhém pořadí v průměru pohybují kolem 440 000 Kč, po úpravě budou převyšovat 1 000 000 Kč.

Snadnější kontrola
Mobilní aplikace pro chytré telefony umožní sázejícím skenovat čárový kód Potvrzení o sázce a okamžitě tak zjistit, zda a kolik vyhráli. Dostupná bude pro Android i iOS.

Nová bude i cena Sportky, která se neměnila od roku 2004 (sloupeček 16 Kč a Šance 10 Kč). Nyní bude jeden sloupeček Sportky za 20 Kč a doplňková hra Šance také za 20 Kč. Plný tiket s deseti sloupci a Šancí pak vyjde na 220 korun. Zvýšením ceny se zvýší hodnota všech výher.

Tyto avizované změny začnou platit od 21. týdne letošního roku, poprvé při středečním losování Sportky 21. května 2014.
Sportka, která už slaví 57 let, přináší v porovnání s ostatními tuzemskými loteriemi nejvíc milionových a statisícových výher. V porovnání se zahraničím zůstane sázka ve Sportce stále jednou z nejlevnějších loterií v Evropě.

sazka1

   
12.05.2014 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme