Bulvár

Úspěšná a sama

Snad nikdy se jí tak nedařilo, jako v posledních dvou letech. Sbírá mezinárodní ocenění, diváci ji zbožňují, kritici ji chválí a režiséři se o ni perou. Nejen smyslná krása a ryšavý vlas, ale i zřejmé herecké dovednosti dovedly australské děvče Nicol Kidman až na hollywoodský piedestal, včetně vlastní hvězdy na losangeleském „chodníku slávy“. Je slavná, bohatá a úspěšná, ale láska se jí podle všeho vyhýbá. Nebo se snad ona straní lásky?
Už jsou to dva roky, co skončilo její manželství s Tomem Cruisem a ona pořád s nikým nechodí. Novinářům ale tahle věc nedá spát a tak po všech těch „nutných“ a nudných otázkách, jako jestli jí nevadilo, že ve filmu „The Hours“ musela mít nalepený umělý nos, se hned vyptávají na milostný život. Nakonec, i sama Nicol o něm docela otevřeně mluví. I když de facto žádný neexistuje. „Chtěla bych zase být zamilovaná a cítit tu krásnou slabost v kolenou,“ svěřila se například magazínu Hello!. „Ale teď se na to ještě necítím,“ dodala. O době, kdy se rozváděla se svým manželem, hovoří jako o nejhroznějším období svého 35letého života, kdy jediné, co cítila, byl smutek. Teď už ale emoce vymizely a jsou z nich zase přátelé, podle slov Nicole hlavně kvůli dvěma adoptovaným dětem, které spolu vychovávají.
„Bylo by to hezké zase se zamilovat,“ říká Nicole. „A věřím, že se tak stane ve chvíli, kdy to budu nejméně čekat. Momentálně však musím připustit, že se lásky trochu bojím...“
   
03.02.2003 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Drahuška [*]

    Chápu, kdo by nechtěl být neustále zamilovaný, šťastný, obletovaný, nošený na rukách, obdivovaný.....

    superkarma: 0 03.02.2003, 12:13:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme