Také si každý rok před Vánocemi dáváte předsevzetí, že tentokrát to už vážně zvládnete v klidu a bez stresu? Ale stejně vás jako obvykle zachvacuje panika, že nestihnete nakoupit všechny dárky nebo vysmýčit každý kout. Zkuste využít jako rádce i pomocníka techniku.

Možná jste si samy pořídily nebo vám technicky zdatný manžel či přítel už před časem nadělil chytrý telefon. Už jste nejspíš objevila, že je fajn si v něm číst denní zprávy, odpovídat na maily nebo mrknout na Facebook, jak se mají vaše kamarádky.
Chytré telefony toho ale umějí víc. Když se je naučíte používat, mohou vám aspoň trochu usnadnit všechny povinnosti, které patří k předvánočnímu času. A to díky šikovným aplikacím.vodafone

vodafonePředstavte si klasické situace: Jedete na nákupy a potřebujete natankovat? Aplikace vám pomůže najít nejbližší čerpací stanice a navíc vám poradí, kde natankujete nejlevněji. Vybrala jste skvělý dárek pro kamarádku v designovém obchůdku, ale neberou karty? Stačí mrknout do správné aplikace v mobilu a hned víte, kde se nachází nejbližší bankomat. Chytré aplikace v mobilu vám kdykoliv a kdekoliv pomohou porovnat ceny na internetu s těmi v obchodech, umožní ušetřit díky nákupům na slevových serverech nebo díky finanční kalkulačce pohlídají výdaje na vánoce.

Aplikace v mobilu ale nejsou jen praktické, ale i zábavné. Pokud potřebujete zabavit děti, aby se vám nemotaly do smažení kapra, můžete jim půjčit mobil. Ty menší bude bavit třeba puzzle se zvířátky, ty starší se závodní auta Need For Speed nebo Tetris. A pobavit se koneckonců můžete i vy. Zkuste si třeba s přáteli o silvestrovském večeru uspořádat soutěž v poznávání názvů a interpretů různých písniček. Rozhodčím může být aplikace Sound Hound.

Že se v aplikacích nevyznáte a nevíte, kde a jak je stahovat? Zeptejte se zkušenějších uživatelů a nebo se nechte poučit zábavnou formou od Vodafonu. Budete tak o krok napřed. Stačí si do telefonu stáhnout na Android Marketu či AppStoru nebo Ovi Storu zdarma aplikaci Ošatka a pak už jen každý den rozbalit jedno kouzelné vajíčko. Uvnitř najdete tipy na užitečné aplikace ze všech možných oblastí, od vaření přes cestování až po zábavu. A o víkendech vám Ošatka zdarma nabídne exkluzivní aplikace, které jsou běžně placené. Podrobný návod, jak na to, najdete snadno na stránkách www.vodafone.cz/velikonoce.

Reklama