Hezký den.

Myslím že skoro každý z nás si prošel ne jednou krizí. Já jsem a tom stejně a vždy to dojde k takové hranici,  že spolu nemluvíme,potom promluvím já nebo on, spíše já, no a pak to usmiřování je jako šlehačka na dortu.

Jenže ty krize a hádky to nejsou nějaké důležité věci, ale naprosté blbosti a to mě někdy hodně vadí, protože až opravdu přijde hodně veliký problém nevím, jak se k tomu postavíme. Zatím nebyl a doufám, že ani nebude.

Myslím, že musí být nějaké mráčky ve vztahu, leč jen malé, ale musí. Je to jako když dostanete angínu je vám zle, horečky, smutno, vše vás bolí a najednou… se objeví  vitamíny, léky a pomalu je vám lépe, smějete se, jíte a už se jen těšíte na ráno, den, večer, televizi, děti, partnera, prostě musí tím každý projít a čelit tomu nejde.

Můj názor zní: vše zlé je k něčemu dobré!!!

M.


Děkujeme za pěkný příspěvek.

Tak angína se ke mně nejspíš právě řítí, naštěstní ne ta vztahová, ale ta normální. I když včera jsme se zrovinka trochu pohádali - ale snad už vyřešeno :).

A jak jste na tom se vztahy Vy? Prožíváte také vztahové "angíny"? Vážné, nebo spíš ty lehčí? A jak často? Užíváte si, když se Vám povede je vyřešit? Nebo se to nedaří?

Napište nám o svých bojích, výhrách i prohrách na redakce@zena-in.cz!

Reklama