Další písničkový nášup tu máme od posluchačky Krokodýlice. Trochu si zavzpomínáte a hodně se pobavíte...

Rádio ŽENA-IN.cz vysílá písničky na přání. Ty následující jsou pro posluchačku Krokodýlici...


Dobrý den!

Posílám malý příspěvek do Vašeho vysílání:

Mám moc ráda texty pana Svěráka a ve dvojici s panem Uhlířem dělají úžasné věci s češtinou a notami. V tento čas navíc nakukují na Vaše stránky i maminky a tohle by se mohlo líbit i jejich dětem.

Spirituál kvintet „Křídla holubic“

Písnička mi připomíná kluka, kterému už by bylo čtvrt století. Ve svých 17 letech ale zachránil topící se dítě za cenu vlastního života.

Na závěr něco veselého:

Bugatti step od Jaroslava Ježka

Po člověku, který neměl na růžích ustláno zůstalo tolik hezké hudby, zatímco...
Zrovna tak však obdivuji všechny, kteří umí tuhle skladbu zahrát vlastními prsty a nezauzlují si je při tom.

Hezký den přeje,
Krokodýlice

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Krokodýlici

Vidím, že Krokodýlice je trochu smíšek, a trochu i romantik. Miluje češtinu, ale to vím z jejích ostatních příspěvků k denním tématům. Myslím, že ráda tráví dovolenou pod stanem, jezdí na vodu, když se směje, ví to celé širé okolí. A že se směje ráda! A vztahy? Tam jí všechno bezvadně klape.

I pro vás mám dnes písničku, Krokodýlice...

Líbí?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

Ačkoli původně bylo vyhlášeno, že můžete posílat písničky až do 15.00 hodiny, neposílejte je. V naší redakční poště je již tolik příspěvků, že jsem musel ukončit zasílání a i tak všechny nestihnu uveřejnit.

A které dvě posluchačky-čtenářky získají slíbenou knížku Poselství run s tarotovými kartami? To zjistíte před sedmnáctou hodinou...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama