smich

Jestli smích prodlužuje život, jsem nesmrtelná. Směju se hodně, ráda a lecčemu. A jestli blbost kvete, jsem botanická zahrada, ale o tom zase někdy jindy.

Ačkoliv se můj smysl pro humor občas setkává s nepochopením, mnohem častěji se potkávám s lidmi, kteří jedou na stejné vlně. Ti druzí se mi raději vyhýbají.

Jak už jistě víte, potrpím si na černý humor. A ten také vyhledávám. Když je nouze, a ani youtube neslouží tak, jak by měl, dokážu se rozesmát sama vlastními myšlenkovými pochody. Sednu s blokem a tužkou a napíšu parodii na nějakou písničku, která mě zrovna chytí. Posledně jsem si půjčila od Vypsaný fixy jejich Holku z lebkou a udělala z ní Holku s leprou. Na zhudebnění této verze pracujeme.

A když ani tohle nezabere, jednoduše přemýšlím. Třeba nad tím, jak bude vypadat můj milostný život v pokročilém věku. „Líbilo se ti to?“ „Eeeh, nepamtuju si.“ „Právě jsme skončili.“ „A ty jsi kdo?“ „Miláčku, co tě i po padesáti letech společného života na mě vzrušuje?“ „Představa, že seš někdo jinej.“

Naivně si o sobě myslím, že jsem zábavná, ale mnohem raději se nechávám pobavit někým jiným. Je jeden člověk, kterému jeho komediální talent maximálně závidím a který mě vždycky zaručeně rozesměje. Americký břichomluvec Jeff Dunham. To je humor přesně z mého soudku a hodně často si s přáteli citujeme celé pasáže z jeho vystoupení. Miluju tři jeho loutky – mrtvého teroristu Achmeda, fialové cosi jménem Peanut a protivného dědka ze života Waltera.

Hned z prvního videa, které jsem od tohoto komika viděla, jsem se poučila, že se vyplatí respektovat uživatelský manuál přiložený ke každému počítači a nejíst při práci s tímto strojem. V prvních minutách jsem totiž počala ladně umisťovat své kung pao rovnoměrně na monitor a klávesnici. Z monitoru rýže sundat jde, s klávesnicí to bylo horší, a tak jsem se rozhodla počkat pár dnů, dokud neodejde sama.

Mohla bych vám z fleku naházet asi padesátku videí, která stojí za zhlédnutí a která mě velice pobavila. Pokusím se ukázat vám aspoň část v tomto článku a dále pak v dnešních novinkách. Doufám, že jsem se výběrem videa trefila do noty i vám:

Protože jsme téměř všichni pod předvánočním tlakem, usoudila jsem, že potřebujeme chvilku oddychu. A nejlepším způsobem relaxace je smích. Proto si dnes celý den budeme povídat o tom, co vás naposledy rozesmálo. Posílejte mi vtipy, vtipná videa, obrázky, dokumenty nebo své příběhy ze života. Zkrátka vše, čím byste chtěla sebe i ostatní pobavit. Psát můžete na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Pokud bude váš příspěvek stát za to, zveřejníme ho. A ten, který nejvíc podráždí naše bránice, se může těšit na odměnu.

 

Reklama