Novinky

Usínáme jako dvě fretky

Čtenářka Veronika tráví večer prací v domácnosti a její drahá polovička u PC. Ale Veronika je spokojená a večery takto trávené se jí líbí. Děkuji Vám Veroniko za příspěvek.

Na otázku, co děláme ve všední den večer, by jistě moje drahá polovička odvětila, že po tom nikomu nic není.

Na štěstí já jsem sdílná a hodlám se podělit :) Všední dny netrávíme nevšedně. Zkrátka a dobře přijdeme domů utahaní jako koťata, u dveří nás vítá náš Max - 5,5 kg kocourek. Protáhne se nám kolem nohou, zavrní a žene se k misce.

A zde se již rozdělujem na „dva tábory“. Já coby hodná hospodyňka letím nakrmit věčně hladového kocoura a můj milý si dělá pohodlí. Usadí se k PC, čte si různé články o vědě a o tom, jak se opět vynalezla nová baterie, která na jedno nabití vydrží až milion hodin (nebo míň) nebo o tom, jak by mohl na Marsu vypadat život za 30 let.

Ani jednomu nerozumím, leč mu z kuchyně přikyvuji a ptám se, co si dá na večeři. Mezitím letmo uklidím a už nesu na stůl tousty se zeleninovým salátem. Při konzumaci nesmí chybět kulisa - oblíbená „žlutá rodinka“ - Simpsonovi. Dále proběhne večerní hygiena a poté šupneme do postele, pustíme si náš oblíbený seriál, poté proběhnou předmanželské povinnosti a nakonec usínáme v objetí, jako dvě fretky.

Tyto naše večery někdy ozvláštníme procházkou po setmělém Brně a návštěvou kavárny. Lepší večery bych si ani nemohla přát. Máme útulnou domácnost, plná bříška a lásku, dík které jsou naše všední večery ty nejkrásnější na světě.

Veronika


Jak běžně trávíte večery vy?

 • Co děláte?
 • Je to tak, jak chcete vy?
 • Díváte se na seriály?
 • Sedíte u počítače?
 • Čtete si?
 • Díváte se od zdi?
 • A co v ten čas dělá váš partner?
 • Vyhovuje vám to?
 • A jak byste všední večery chtěla trávit a kde?

Zavzpomínejte, zamyslete se, zasněte se a to, co vás napadne, mi napište na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás odměním krásnou květinou doručenou až k vám domů. A pokud ji vám ten váš dlouho nedal, mohu ho tnout ostnem drobné žárlivosti. Jak je vám libo… A samozřejmě, pokud se chcete svěřit, ale nechcete prozradit svou identitu, slibuji, že váš nick nikomu neprozradím. Tak krásný den přeji!

   
26.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [6] glady [*]

  samecka — #5 Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 26.02.2014, 19:40:18
 2. avatar
  [5] samecka [*]

  Rikina — #2 Boros — #3 No ale!!! Holka si dá práci, napíše příspěvek a vy, nevděčnice, ji nakonec obviníte, že zakousla partnera, protože smrděl!Sml30

  1. na komentář reaguje glady — #6
  superkarma: 0 26.02.2014, 12:35:15
 3. avatar
  [4] gerda [*]

  bonda — #1 nesejčkuj! Ať si užívají bezstarostného mládí.Sml16

  superkarma: 1 26.02.2014, 11:28:15
 4. [3] Boros [*]

  Rikina — #2 Brácha měl jednu doma (asi před 30 lety). Krom popisovaných činností ještě navíc příšerně zapáchala- byl to freťák.Měli jsme ho doma asi měsíc, byl jen na hlídání a pak šupky zpátky domů.

  1. na komentář reaguje samecka — #5
  superkarma: 1 26.02.2014, 11:27:27
 5. [2] Rikina [*]

  Fretky nespí. Sml57 Vůbec. Fretka je nesmyslně hyperaktivní zvíře, které především v noci rejdí, hlučí, škrábe a kouká, kde by se s kým popralo. Neuvěřím, že by se dvě fretky mohly objímat - jedině v případě, že budou zakousnuté navzájem do svých krků.

  1. na komentář reaguje Boros — #3
  2. na komentář reaguje samecka — #5
  superkarma: 1 26.02.2014, 10:39:43
 6. avatar
  [1] bonda [*]

  Je vidět, že je holka ještě mladá a naivní. Také jsem taková byla. Manžílka si rozmazlí a až přijdou děti, bude toho mít nad hlavu a on jí v ničem nepomůže.

  1. na komentář reaguje gerda — #4
  superkarma: 1 26.02.2014, 08:52:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme