O tom, kde všude se podařilo usnout čtenářce Enie, si můžete přečíst v tomto příspěvku k dennímu tématu. Nejkurióznější místo? Záchodky na základní škole.

Čtenářka Enie trpí spánkem. Tedy, ne že by jí spánek nějak ubližoval, ale usne úplně kdekoli...


Zdravím všechny ženy-in,

jsem člověk s pravidelným režimem spánku. V pracovních dnech vstávám chvíli před sedmou, přes víkend a dny volna si samozřejmě přispím, nejlépe tak do devíti ;-). Spát chodím okolo 23 hodiny. Mám úžasného přítele, který se mým časům docela dobře přizpůsobil a tak společně usínáme i vstáváme, je to skvělé. Jinak já jsem docela velký spáč a tak například při cestování, díky své malé výšce, usnu skoro všude (letiště, letadlo, auto, prostě když je volný čas při cestování, který nedokážu využít lépe, tak si raději zdřímnu ;-)). Dokonce se mi jednou na základní škole podařilo usnout na záchodě, když jsem měla své obvyklé problémy s migrénou, objevila mě tam po chvíli máma. Teď když jsem těhotná, tak občas usnu i na hodinku (někdy i tři) přes den a večer jdu normálně spát, čemuž se přítel docela diví a tak se mu snažím vysvětlit, že proto se tomu říká jiný stav. Já bych přes zimu mohla stále spát ;-). Jinak nejhorší je, když nemám pravidelný spánek, to jsme pak pěkně nervózní a protivná, proto obdivuji všechny co pracují na směny, z toho bych se asi zbláznila, takže před vámi klobouk dole, a taky trochu závidím, že se dokážete přizpůsobit. Závěrem všem přeji hodně kvalitního spánku.

Hezky den,
Enie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Dnes okolo půl čtvrté odpoledne se dozvíte, která čtenářka získala za svůj příspěvek slíbený dárek, totiž dárkovou relaxační kazetu Radox Vitaminová péče s náušničkami.

kazeta

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama