Vztahy

Ušila jsem ti, maminko, sukni


Jako maminka dostávám také miloučké dárky. Takové ty úžasné obrázky a výtvory, které jsou nesmírně cenné a zahřejí u srdíčka.
 
Má holčička je veliký tvořivec. Nedávno jsem dostala krásně zabalený balíček a výraz v její tváři značil, že jde o opravdový skvost. Jaké bylo mé překvapení, když jsem vybalila  SUKNI pro maminku!!! (dva vystřihlé větší kusy látky /něco jako čtverec - látka typu "hurá na Tahiti"/ sešité na stranách sešívačkou na papír a pomalované fixou). Tam, co měl být pas, byla sešívačkou přišitá stuha. Bylo to úžasné! Moc mě to dojalo a neodolala jsem si ji zkusit. A představte si, že mně byla!
 
Jenom nevím, co odvětit, když se dcerka ptá, proč ji nenosím do práce. Většinou se z toho nějak vylžu, ale JEDNOU si ji budu muset vzít :-)
 
Pískle 
 
 
:o))) Nádhera! Úplně tu malou švadlenku vidím, jak pečlivě šije a šije... A Pískle... moc prosím. Až v té sukni JEDNOU půjdeš do práce, pošli nám fotku. :o)))
 
Díky za krásný příběh.
 
Máte i vy něco podobného ve svých pamětech? Sem s tím... dneska si tu právě o dárečcích a přáníčkách od našich dětí povídáme. redakce@zena-in.cz
   
22.06.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [11] Julča [*]

  To mně starší syn vždycky nosil kytičky (třeba dvě fialky),nebo pampelišku,tulipán atd.Mladší je na "malování" ,tak mám fůru obrázků.

  superkarma: 0 22.06.2005, 14:34:12
 2. avatar
  [9] Laliari [*]

  Renetk: Nedávno jsem vyzvedávala dceru v družině, a nikde jsem ji tam neviděla, nemohla jsem najít ani družinářku. Teprve po několika minutách jsem zjistila, že družinářka sedí v hloučku holčiček, které si hrají na kadeřnictví, a nechává se česat. Tak tam zapadla, že byla neviditelná. Moje dcerka stála poblíž a měla jiný účes, proto jsem ji taky nejdřív nepoznala

  superkarma: 0 22.06.2005, 13:48:34
 3. avatar
  [5] narciska [*]

  Ja jsem zas jako mala mamce navlekala silene barevne korale a pak se divila, ze v nich nechodi do prace

  superkarma: 0 22.06.2005, 11:53:36
 4. avatar
  [2] tortora [*]

  já chci vidět fotku jak jsi v sukýnce,prosíííííííííííím

  superkarma: 0 22.06.2005, 11:24:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme