Zdraví

Urinal – Při infekcích a zánětech močových cest

Problémy s močovými cestami asi zná každý z nás. Nepříjemné bolesti, záněty, které se často vracejí. Problémy, které se více týkají žen, což je dáno jejich anatomickými předpoklady. Chceme vás seznámit s přípravkem, který pomáhá v prevenci opakování infekcí močových cest.


Infekce močových cest se projevuje častým nucením na močení, pálením a řezáním při močení, bolestí v podbřišku nebo v bederní krajině. Neléčené a nedoléčené infekce vedou k opakování (recidivám) až chronickým infekcím, nejčastějším důsledkem chronické infekce močových cest jsou potíže při močení a inkontinence (nechtěný únik moči), příčinou selhání ledvin je ve 25 % chronický zánět ledvinné pánvičky.

 

Pro zabránění opakování infekcí močových cest doporučujeme přípravek Urinal obsahující extrakt z brusinek (Vaccinium macrocarpon), který příznivě působí na činnost močového ústrojí. Brusinky jsou bohatým zdrojem vitaminů, bioflavonoidů a dalších přírodních látek s prospěšným účinkem na zdraví člověka, zvláště pak na močové ústrojí. Extrakt z brusinek zabraňuje uchycení bakterií, především Escherichia Coli, na stěnách močové trubice a močového měchýře (právě E. Coli je příčinou vzniku 85 % všech infekcí močových cest), čímž výrazně snižuje riziko infekce.

 

 

Urinal je doporučován zejména:

 • * Při probíhajících infekcích močového ústrojí
 • * Jako pomoc pro předcházení opakovaných zánětů
 • * Na podporu správné funkčnosti močových cest
  * Jako podpůrný prostředek při léčbě těžkých infekcí antibiotiky

 

 

 


Více informací najdete ZDE

 

   
18.04.2005 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Lucka * [*]

  Ze zánětů jsem už fakt nešťastná, takže jsem toho už vyzkoušela dost a můžu říct, mě brusinky nepomáhají. Zrovna minulý čtvrtek jsem zase cítila to obvyklé nepříjemné řezání, tak jsem opět zabrousila do lékárny a prosila o něco co mi fakt pomůže. Na doporuční lékaárnice jsem zakoupila Vital Buchu za 110 kč a je po problému. A taky mi jich ještě dóóóst zbylo na příště

  superkarma: 0 18.04.2005, 22:17:31
 2. avatar
  [1] Visnery [*]

  Posledně se tady propagoval Uroval manosa, tak jsem jej vyzkoušela a musím jen doporučit! Do tří dnů bylo všechno v pořádku a ještě mi zbylo více než půl balení na příště

  superkarma: 0 18.04.2005, 07:38:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme