naše čtenářka s nickem malinke-kote. Se svými 152 centimetry výšky je celkem spokojená a považuje je za normální. Malý vzrůst má v rodině z otcovy strany. Její táta je dokonce jen o pár centmetrů vyšší.

Přeji všem pěkný den,dnešní téma je opravdu zajímavé. Nikdy jsem nepřemýšlela nad svojí výškou a tak alespoň trochu mohu nad tím uvažovat. Jsem rozhodně malého vzrůstu. Měřím pouze cca 153 cm, ale mě to nijak nevadí. Já jsem se svojí výškou spokojená. Pro mě je tato výška normální a akorát. Kdybych měla třeba o 10 cm více tak by to na škodu také nebylo. Určitě bych ale nechtěla být dost vysoká, jako třeba moje kamarádka, která má cca 190 cm a je problém na ní sehnat nějaké oblečení, hlavně kalhoty.

Po kom jsem svoji výšku zdědila? Určitě po taťkovi, ten je o trochu vyšší než já a jeho matka byla dokonce menší než já. Ta už tu mezi námi není, takže jsem z rodiny nejmenší. Dokonce tátův brácha je malý jako my. Zato ten druhý je zase docela vysoký. Alespoň nejsem v rodině úplně sama nejmenší, ale je nás tu pár takových.

Určitě jsem ze své výšky mindrák žádný neměla. Jak už jsem se zmiňovala, tak moje výška je pro mě akorát. Sice když si koupím kalhoty, tak se musí zkrátit, ale rozhodně lepší, než kdyby mi měly být krátké. Dříve jsem spíše řešila svojí štíhlou postavu než výšku. To potom byl problém něco sehnat. Vše mi bylo velké, teď už tomu naštěstí tak není a mohu si koupit cokoliv, aniž bych zkoumala, zda mi to bude či nebude, protože teď už na mě je převážně vše.

Můj přítel je asi tak o 20 cm vyšší než já, takže mu to vůbec nevadí. Sice občas si říká, zda nerostu do země, protože mu příjde, že jsem menší než dříve. Je možné, že třeba on trochu spíše vyrostl. Nám i ten výškový rozdíl docela vyhovuje. Je sice o hlavu vyšší, ale to přeci nevadí. Však také se prý říká, že co je malé, to je hezké nebo také i roztomilé. No já bych to k sobě sice nepřirovnávala, ale budiž. Když se to říká, tak ať se to říká

Zda bych mohla žít s mužem, který by byl menší. No, abych pravdu řekla, tak je to dost zapeklitá otázka. Nedá se na to přesně odpovědět. To záleží na situaci. O kolik by byl menší, ale spíše ne. Raději když už tak buď stejně vysoký a nebo o něco vyšší než já. Určitě ne nějakého obra či mrňouse.

Znám jednoho takového klučinu, který o mě stál, ale to byl také asi o dva roky mladší. Bylo to dokonce nedávno, ale měl smůlu ve dvou faktorech. V té době už jsem byla zadaná a ani bych o něj bohužel nestála. No ale nevadí to sem nepatří.

Jinak zda znám takový pár, že je muž menší než žena. ANO znám. Jak už jsem se zmiňovala, že moje kamarádka měří skoro dva metry, tak její přítel je o něco menší. Bohužel je tu pár takových žen, co jsou až moc vysoké. Mně osobně se to tedy nelíbí, když má žena dva metry, ale s tím bohužel nic nenadělá. Také znám pár, kde muž je natolik vysoký, že jeho žena je mu něco málo nad pas.

Užijte si dnešní den

malinke-kote

Milá malinke-kote, tak teď už vím, odkud pochází váš nick

Text nebyl redakčně upraven

  • Jak jste spokojené se svou výškou vy, milé ženy-in? Řešíte ji? Řešila jste ji někdy v životě?
  • Jste vysoká, nebo spíš malá? Způsobila vám vaše výška někdy nějaké potíže?
  • Měla jste někdy ze své výšky mindrák? Jak jste se s ním vyrovnala.
  • Líbíte se svému partnerovi taková, jaká jste, nebo si z vás dělá legraci? Jaký je mezi vámi výškový rozdíl?
  • Mohla byste žít s mužem, který by byl o hodně menší než vy? Znát nějaký takový pár?
  • Máte nějakou příhodu, která se týká tělesné výšky?

Napište nám. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama