Styl

Urban styl pro letošní léto!

 

Nová generace Levi’s® Engineered Jeans® dokonale spojila formu a funkci oblečení pro maximální svobodu pohybu. Odvážná kolekce s charakteristickým revolučním 3-D designem s točenými švy je navržena pro mladé, progresivní zákazníky, kteří rádi zdůrazňují svůj styl a individualitu.

 

Džínsy Levi’s® Engineered Jeans® posouvají i v sezoně jaro/léto 2008 hranice designového experimentování: Na jedné straně objemového spektra nabízejí „mrkváče“ nadměrné velikosti, na straně druhé novou linii ve stylu trubek.

 

 

Stejně nápadité jsou i mikiny, trička a halenky – spadlá ramena a nadměrné velikosti vytvářejí nové linie a precizně zpracované detaily zajišťují, že si trička a šaty můžete oblékat na mnoho způsobů.

 

 

Střihy: Nové linie v kolekci Icon (Slim 10023, Comfort 10025, Girls Slim 10034). Sezónní směs oblíbených a jemně ženských, ale zároveň tvrdě vypadajících sukní a šatů.

 

 

Barvy: Od „evergreenové“ světle modré až po obnošený vzhled v kolekci Icon. Tmavší tóny a černé efekty v sírově šedé barvě v kolekci Revolution.

 

 

 

Materiály: Nové odlehčené látky pro kolekci Icon. Viditelné zpracování detailů v doposud nevídané chladně sírově šedé látce v kolekci Revolution.

 

Topy: Icon se vrací ke klasickým univerzitním číslům, písmenům a proužkům. Nové využití objemu a proporcí – spadlá ramena a vrstvení lehkých látek v kolekci Revolution. Svoboda vytváření různých stylů a kombinací. Klasické americké motivy a rockenrolové vzory v nových proporcích, seřazených do obrazce a v různých barvách.

 

 

LEVI'S® ENGINEERED JEANS®: příběh myšlenky originálního designu


Původní 3-D design džínsů Levi's® Engineered Jeans® navrhl dánský designér Rikke Korff a byl patentován 9. června 1999. Jejich úspěch byl okamžitý – během několika let se točený šev stal jedním z nejpopulárnějších prvků – doslova ikonou – městského stylu módy. Levi's® Engineered Jeans® se postaraly o návrat nové generace evropské mládeže k džínsům a nastolily novou estetiku. Design točeného švu je hitem evropských metropolí módy. Přeměna od funkčního oblečení v módní trend proběhla díky ženám, což je koneckonců typické pro vývoj džínsů v módě. Stějně jako v roce 1935, kdy vytvořil Levi's® první džínsy pro ženy na světě a časopis Vogue je okamžitě vyhlásil za módní trend.

 

Levi's® Engineered Jeans® jsou nepochybně největší revolucí v estetice džínové módy od vytvoření džínsů Levi's® 501®. Podobně jako tradiční džínsy s pěti kapsami jsou již linie Levi's® Engineered Jeans® prověřeny časem a potvrdila se jejich pozice moderní ikony.

 

www.eu.levi.com

   
28.05.2008 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Krustýna [*]

  také se mi moc nelíbí.

  superkarma: 0 28.05.2008, 21:39:08
 2. avatar
  [5] jazuzinka [*]

  Lilinka: já do lesa na houby....

  superkarma: 0 28.05.2008, 20:17:03
 3. avatar
  [4] Lilinka [*]

  Hm, podobný hadry nosím na zahradu

  superkarma: 0 28.05.2008, 14:13:25
 4. avatar
  [3] Ch.Z. Kochanská [*]

  Ošklivé oblečení.

  superkarma: 0 28.05.2008, 11:05:29
 5. avatar
  [1] Landriel [*]

  No už se vidím v těch vedrech v džínách...

  superkarma: 0 28.05.2008, 09:53:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme