Jen jedenkrát v roce se u nás vždy můžete dozvědět celou a ryzí pravdu o sobě. Ano, je to právě dnes, na Silvestra. Přesto prosím všechny, kteří NEMAJÍ smysl pro humor a nadsázku, NEČTĚTE!!!

Ostatní vstupte, ale jen na vlastní riziko!

Dneska žádné mazání včelích produktů kolem ústních dutin.

Chcete horoskopy?

Máte je rádi?

Tak tady jsou!

Věhlasní astrologové pro vás vytvořili ryzí pravdu – nedá se svítit, dámy a pánové, co je psáno, to je dáno!

 • Vodnář - Jsi vynalézavý, a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, otravuješ a dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžou ani vystát.
 • Ryby - Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka a chlastaj!
 • Skopec - Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.
 • Býk - Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ. Většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý zpátečník a nejspíš i komunista.
 • Blíženci - Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje. To proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...
 • Rak - Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi infantilní otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí převážně Raci...
 • Lev - Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku a tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají raději onanii než skutečný sex.
 • Panna - Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.
 • Váhy - Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pětimiliónem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.
 • Štír - Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku a miluješ análně orální sex. Díky bohu většinu Štírů ještě včas vodkráglujou...
 • Střelec - Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Tvůj humor je trapný a často otravuješ. Jsi malý bezcenný sráč.
 • Kozoroh - Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní...

VESELÉHO SILVESTRA - NAZDAR! :-))

P

Reklama