Domácnost

Upřímnost nejmenších bývá trestuhodná

 

Myslíte, že přeháníme? Co se dětí týče, zapomeňte na oblíbené úsloví „upřímnost nade vše“. Ač je dětská upřímnost do určitého věku jejich života ta nejčistší a nejupřímnější ze všech upřímností na světě, může to ostatním pěkně zavařit. Určitě o tom víte své.

 

Všichni rodiče se těší na první slůvka svých ratolestí. A všichni rodiče také poznají den, kdy si budou přát, aby se nikdy mluvit nenaučily. V momentě překvapení párkrát oněměli příbuzní malého Filipa. Dnes už je to čilý prvňáček a (pro někoho naštěstí) už dávno minulo období jeho života, které by se dalo stručně charakterizovat slovy „A proč?“.

 

Je nad slunce jasné, že maminka starající se o dvouletého caparta nebude mít zrovna hromadu času k tomu, aby ho mohla věnovat návštěvám kosmetického salonu či věčným depilacím nelichotivých chloupků pod nosem. Partner pro to měl pochopení, malý synek nikoli. Patříte-li mezi majitelky „knírků“ a rodičky zvídavých dětí zároveň, své ozdoby pod nosem se pečlivě zbavujte. V opačném případě by se vaše rodina mohla stát svědky podobného rozhovoru, jako je tento:

 

„A půjdeme ven?“

„Nepůjdeme, jsi nemocný.“

„Já chci veeeeen.“

„Nepůjdeme.“

„Jo.“

„Ne!“

„…a proč máš vousy?“

 

Jeho kritickému oku o něco později neunikly ani vskutku jemné chloupky na paži babiččině. I uznal milý chlapec za vhodné optat se babičky na tento porost při první rodinné sešlosti, na níž byl přítomen. Sedl si babičce na klín, pohladil ji po tváři a pravil: „A proč máš chlupatý ruce? Vždyť nejsi kluk!“

 

Podobné neviňátko byla i tříletá Anička, která se jednoho krásného dne vracela ze společného výletu s tetou. Zastavily se v hale autobusového nádraží, posadily na lavičku a malá princezna při pohledu směrem k dalšímu čekajícímu nelítostně praví: „On je ošklivej, viď?“ A teta, která si zrovna četla jízdní řád a tvářila se, jako by onu poznámku ani neslyšela, zřejmě nepochopila, že dítko na odpovědi trvá.

 

„On je ošklivej, že jo? A proč je ošklivej?“ zazněla otázka znovu a o mnoho hlasitěji, aby to teta zase nepřeslechla. „Prosím Tě, kdo by měl být ošklivej? Nikdo není ošklivej,“ snažila se zachránit situaci. „On jóó,“ oponovala maličká, a aby se teta mohla přesvědčit sama (určitě toho strašáka přehlédla), ukázala prstíkem před sebe. Zda byl onen mladík více rozhořčen těmi výroky nebo pobaven následným rozpačitým koktáním stejně mladé tety není dodnes známo.

 

S dětskou upřímností se dostala do křížku i kolegyně Míša. Tady však hraje hlavní roli upřímná snaha pomáhat starším. Zavítaly spolu s dcerkou do nákupního střediska. A v prostoru před zeleninou narazily na postarší dámu. „Trpěla takovou tou chorobou, kdy člověk chodí trvale v předklonu. Moje slušně vychované dítko (tehdy jí bylo asi pět let) přiběhlo k té dámě a s nevinným úsměvem povídá: Co hledáte, paní? Já vám pomůžu! Bleskurychle jsem tu nevinnost samu odvlekla mezi regály,“ popisuje své perné chvilky Míša.

 

Svůj kousek ostudy si za vydatné pomoci cizího dítka utrhl i redaktor Honza. A nevyvázl z toho zrovna nejlépe. „Ještě teď se moje osmnáctiletá neteř červená, když si na to vzpomeneme. Scházely mi tři roky do třicítky, měl jsem tehdy pár měsíců po ukončení šestiletého vztahu. Protože jsem nechtěl být sám, ale nechtěl jsem se hned vrhat do nového normálního vztahu, trávil jsem dost času s výrazně mladšími dívkami. Na rovinu - střídal jsem je. A s jednou, která od našeho volnějšího vztahu čekala víc, jsem šel na hudební festival, který pořádal můj nejstarší bratr.“

 

Všechno by šlo jako po másle, kdyby se neobjevila tehdy desetiletá neteř. Nová, atraktivní a mladičká dívka po jeho boku nemohla ujít pozornosti její i rodiny, a tak se postupně kolem páru její členové nenápadně ochomýtali, aby zjistili, jestli konečně našel tu pravou. I kdyby tomu tak bylo, svou upřímností to zazdila malá příbuzná: „To je ta Iva nebo Míša?“ „Ne, Martinko, tohle je Katka,“ odbyl ji a rychle hledal, jak by odvedl řeč. Ona se ale nedala: „Já nevim, Jéňo, nevyznám se v tom. Ty máš furt nějakou jinou…“ „Náš vztah s Katkou se poté dal počítat už jen na hodiny, možná minuty," dodává Honza.

 

SOUTĚŽ

Připravila vám vaše dítka také nějakou pernou chvilku? Podělte se o svůj příběh. Ten nejlepší odměníme. Soutěžní příspěvky vkládejte do diskuze pod článkem do čtvrtečního poledne.

Ze všech dětských příběhů vybereme ten nejlepší a jeho autorka od nás dostane knihu Plavání dětí s rodiči (Irena Čechovská) od nakladatelství Grada, dětský bylinný čaj Baby Tea značky Teekanne a kuličkový deodorant Fa.

 

 

   
18.11.2008 - Dům a byt - autor: Eva Soukupová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [43] rendac [*]

  děti jsou v tomhle úžasný, moje neteř zase chodila do školky, proto že jí tam prý potřebujou Sml59

  superkarma: 0 21.11.2012, 21:28:45
 2. avatar
  [42] Jindriska8 [*]

  Rozesmál mě vnuk,přišel za mnou a povídá,já jdu za dědou na pivo!Sml16

  superkarma: 0 21.11.2012, 00:57:15
 3. [41] spili [*]

  Já zažila veselou chvilku se synem v šatně bazénu. Převlékáme se do plavek a najednou můj 3 syn stojí proti mně nahý, kouká na sebe potom na mně a dost nahlas se ptá:" mamko, kde máš piňďu?" Říkám, že přece ví, že holky ho nemají. Samozřejmě mu to nestačilo a docela šokovaně mi říká: " ty snad čůráš zadečkem?!"

  superkarma: 0 19.11.2008, 21:02:21
 4. [40] Bébina [*]

  radulka: Ja teda nevim, co je na tom tak hrozneho, kdyz se dite pta. Tak mu hold po pravde odpovim, ne?

  superkarma: 0 19.11.2008, 15:28:55
 5. [39] radulka [*]

  Čekala jsem nejmlašího syna a starším jsem vysvětlila proč mi roste bříško, že tam je miminko atd. Do poradny pro těhotné jsem musela vzít holku 4 roky. A tam to začalo. To mají všechny mamky v břichu miminka? A jak se jim tam dostaly? Taky se měly rády s naším tatínkem? A jak ty miminka papají? A kam chodí na záchod? A mami, co kdyby všechny začaly naráz brečet?...... Sestřička nás hned brala na řadu aby měly ty těhotné maminky klid.

  superkarma: 0 19.11.2008, 11:50:40
 6. [38] Lindusha [*]

  marenkao: tak to znám, kamarádka ze synáčkem jedou v busu a povídají si a on z ničeho nic ji říká: "maminko, ty jsi holka??" a ona: "no to víš, že jsem holka, vždyť nemám pindíka" a on: "a kde máš prsa??"

  superkarma: 0 19.11.2008, 09:22:49
 7. [37] Lindusha [*]

  mamka za mlada hodně cestovala, jednou jsem zaslechla jak jí někdo říkal, že je světošlápek, no a já při nějaké oslavě vyprávěla, jaká je světová šlapka.o)
  moje dcerka, když ji bylo 3 roky, tak měla období, že na každého chlapa, který se jí líbil, mluvila jako na taťku, nejraději takhle oslovala chlapy na zastávkách a vyprávěla jim třeba jak se měla ve školce a to prosím svého tatínka doma měla. Já se jen smála, protože ty "tatínci" byly víc v rozpacích než já.

  superkarma: 0 19.11.2008, 09:08:35
 8. [36] Anime Otaku [*]

  To synovec naštěstí zatím jen vytváří jednotlivý slova, ale až začne mluvit tak to bude dost drsný, hodně času trávíé s prarodičema no a jeden dědeček je zedník a druhej je bejvalej řidič náklaďáku a nijak se před prckem v mluvě nekrotěj

  superkarma: 0 19.11.2008, 07:38:39
 9. [35] Maurice. [*]

  Mě vlastně ani nevadí, když mi můj tříletý synek v tramvaji nahlas vysvětluje, jak děti přicházejí na svět, s tím se musí počítat, že děti jsou bezelstné. Spíš mě zarazilo, když jsem se ho ve dvou letech na pískovišti ptal, jakou barvu má jeho bábovička a on mi odpověděl: "Já myslím, že oranžovou, tatínku, ale domnívám se, že ty bys řekl, že je spíše do hněda."

  superkarma: 0 19.11.2008, 01:22:13
 10. [34] liky [*]

  Moje teta byla v zime nemocna, polehavala s chripkou...vnoucatka[chlapci 3 a 5 let]o ni pecovali a porad se bali aby neumrela. To ji moc potesilo a zeptala se: "Vy me mate ale radi, ze se bojite abych neumrela..." Chlapci odpovedeli: " Vis babi, ted v zime je zmrzla zem a panu hrobari by se spatne kopal hrobecek pro tebe, tak umrit muzes az na jare!" .....

  superkarma: 0 18.11.2008, 21:41:52
 11. avatar
  [33] idiska [*]

  jj, jen moje památná věta vyřvaná na celou dědinu, když přijel táta z práce: Tááátííí, byl tady kominík a vymetl mamince komín! ...pak určitě další a další trapasy...např. jednou přišli na návštěvu známí rodičů, sedělo se, mluvilo se a mamka odešla do kuchyně, za ní babička a já...a mamka se říká, že dodělá ještě nějaké chlebíčky, protože neví, jak dlouho tu ještě budou (nic ve zlém), a já chtěla pomoct, tak jsem vpálila do obýváku a rovnou se zeptala : Mamka se ptá, jak dlouho tu ještě budete?! ...no už nepřišli

  ale to, co předvádí moje neteř a synovec, to je silnější káva...se synovcem jsme byli v obchodě, seděl ve vozíku a celkem ho nezajímalo dění kolem...ale najednou už ho to asi nebavilo a vybral si zrovna takovou chvilku, kdy bylo chvilku ticho, opřel se o opěrátko a na celé kolo znechuceně zakřičel:ku*va, to je ale fronta ...nevím, kde to slyšel ...a neteř, to jí byly 3 roky, byli jsme na karnevale a ona chtěla na záchod, tak s ní šla nejstarší neteř na záchod...na chodbě bylo plno maminek a miminkama, aby nemusely být v tom kraválu (byl tam vcelku klid)...naneštěstí do té chodby vedou dveře, které se vracejí...první šla malá, strčila do dveří, ale než stačila vejít, dveře se vrátily a trochu jí praštily, což okomentovala slovy :au, ty p**o

  superkarma: 0 18.11.2008, 21:41:37
 12. avatar
  [32] krokodylice [*]

  Se svým tříletým synkem jsem vezla kočárek s jeho sestřičkou. Potkali jsme jednu paní sousedku - taková elegantní, decentní dáma. Obrátila se na synka: "Tak co sestřička, nepláče?" a synek na to zamračeně odpověděl: "Řve jako kráva."
  Už je to 8 let, ale když si na to vzpomenu, udělá se mi horko. Dodnes nevím, od koho ten příměr zaslechl.

  superkarma: 0 18.11.2008, 21:39:42

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [31] Meander [*]

  Utopit

  superkarma: 0 18.11.2008, 19:57:44
 2. [30] jitepo [*]

  tuhle jsme jeli autobusem, naproti pán s paní. nejmenší Johanka vesele jukla na pána, ukázala mi na prsa a říká: maminka má bumbání..říkám: přestan, už dávno tam není(cca rok a půl) Johanka zase na pána:hm, maminka má... chceš??? maminka ti dá.. pán červený, já rudá

  superkarma: 0 18.11.2008, 19:27:01
 3. [29] jitepo [*]

  Tnaše nejstarší dítko, když mu byly necelé dva roky a já čekala miminko... šli jsme venku kde stál pán s obrovským břichem. Náš jakub , rozzářené oči, postavil se před pána: jéje maminko, pán bude mít miminko jako ty.. celá rudá říkám: Kubíčko, kdepak, pánpové nemůžou mít miminko v bříšku pán se šibalským úsměvem vyčkával na mou odpověd. Kubíček stále rozzářená očka s prstíkem ukazujícím na pupek pána: a maminko co má pán v bříšku, že ho má tak obrovský???

  Kuba necelé 4 roky, očekávALA jsem třetí miminko: maminko,jak se miminko dostane z bříška vím, ale jak se dostane dovnitř? Po pokusech oklikou dojít k vysvětlení jsme začala vysvětlovat zcela upřímně. tatínek má spermie maminka vajíčka..spermie se spojí s vajíčkem a je z toho miminko... Kubíček, úsměv na rtech a jasné pochopení věci v očích: maminko aháááá, takže ty jsi taková slepička

  jedeme metrm, vedle nás sedí paní. milá, hezky se na děti usmívá.Pomrkává po miminku a usmívá se na kubíka. najednou Kuba:maminko, ta paní si nečistí zoubky. vidíš jak je má hrozně žluté?

  Jedeme metrem, na místě pro kočárky je paní na vozíčku. Aninka 3 roky: Jéééééé maminko ta paní je mimino, jezdí v kočáru... šeptem vysvětluji.. Aninka přijde k paní, kamarádsky jí pleskne po ruce: nic si z toho nedělej. hele koukej já mám zase hluchadla(sluchadla)

  nejmenší(necelé 3roky)špatně slyší. jsme na vyšetření a nevím proč, poslední měsíc na konci slov říká k.. takže hačík, papík, hajík. V nemocnici běhá po chodbě a na celé oddělení ječí: mámíííí čůraaa....říkám celá červená: nene, říká se, čůrat.. Johanka ječí: mamínkoooo čůůráááááá....

  superkarma: 0 18.11.2008, 19:24:05
 4. [28] mindulinka [*]

  Nedávno mi volala moje babička. Říkám synovi (4roky) - to volala tvoje prababička. A on: jo, a kdy umře?

  superkarma: 0 18.11.2008, 17:45:16
 5. avatar
  [27] Laliari [*]

  Januše: Fakt dobrý!

  superkarma: 0 18.11.2008, 17:14:16
 6. [26] mezek [*]

  Moje dcera chodila do školky s dívenkou velice politicky exponované matky, která měla vždy mnoho připomínek ke všemu. Byly z našeho domu.
  Jednou jsme šly společně domů a moje dcera lucka, naštěstí jí nebylo dobře rozumnět, řekla:paní učitelka říkala že paní N....je strašná kráva.Rychle jsem začala nahlas mluvit a Lucku jsem táhla pryč.
  Druhý den ráno jsem říkala paní učitelce, i když s vámi hluboce souhlasím, buďte opatrná když se s kolegyní bavíte, mohla byste mít velké problémy, ta paní je opravdu...

  superkarma: 0 18.11.2008, 16:33:46
 7. avatar
  [25] Kassy [*]

  Januše: To jste dcerku navedli, abyste se tetinky zbavili, ne?

  superkarma: 0 18.11.2008, 16:27:01
 8. avatar
  [24] Juana [*]

  Fronta na poště na Barrandově. Můj malý syn se rozhlédl a povídá: Mami, proč je ta paní tak tlustá?
  No byla, asi tak 150 kilo bych odhadovala.... Samozřejmě, že to řval tak hlasitě, že to všichni slyšeli.

  superkarma: 0 18.11.2008, 15:57:20
 9. avatar
  [23] pomeranca [*]

  Januše: tak to je fakt dobrý

  superkarma: 0 18.11.2008, 15:14:30
 10. [22] Januše [*]

  Měli jsme v rodině dosti nepříjemnou a drzou starou tetinku. Jednou k nám přišla v příšerném klobouku. Dcerka(tenkrát jí byly asi 3 roky)vzala ten klobouk do ruky a říká:"Teti, to je teď tvé nové víko?" Tetinka se ušklíbla, jak prý to myslí. "No", pokračovala dcera, "tatínek tě z okna viděl přicházet a řekl už k nám zase leze ta stará škatule". Tetinka se k smrti urazila a už jsme jí doma nikdy neviděli.

  superkarma: 0 18.11.2008, 13:15:51
 11. avatar
  [21] hraluc [*]

  pucky: pěkné

  superkarma: 0 18.11.2008, 13:14:14
 12. avatar
  [20] ŠTÍSTKO [*]

  Jeli jsme autobusem a malej chtěl vidět z okýnka. Tak se otočíl-klekl si a když se koukl za sebe,tak vykřikl : "mamííí,já se tý ježibabi bojím " ,a skrčil se. Za ním seděla hodně stará,vráskatá paní a měla uvázaný šátek kolem hlavy. Hned bych se propadla .

  superkarma: 0 18.11.2008, 12:37:08
 13. avatar
  [19] pucky [*]

  Včera jsme jeli s dcerou narvanou tramvají, teď má období, kdy s sebou všude nosí plyšovou opičku. Říkám dcerce: "Pořádně si toho opičáka drž, ať Ti nespadne na tu špinavou zem." Na to dcerka zvedla opičku až k mým očím a důrazně mi povídá: "To není opičák, to je opička! Podívej se pořádně, že přece nemá pindíka." Jak se pochechtávali ostatní spolucestující si určitě dokážete představit.

  superkarma: 0 18.11.2008, 12:28:04
 14. avatar
  [18] Arči [*]

  Šly jsme s osmiletou dcerou na podzim po parkovišti. Tam seděla v dřepu nějaká mladá maminka u kočárku a hledala cosi.. A moje dítko s bezbřehou upřímností nahlas proneslo: "Mami, tý pani kouká úúúplně celý zadek z kalhot, to je teď moderní??" Smála jsem se ještě doma a doufám, že to té "moderní mámě" došlo.

  superkarma: 0 18.11.2008, 12:20:15
 15. [17] werunicka [*]

  Má známá má 2 syny žije snima sama (ted uz ne) chodila jsem k ní a obcas jsem je i hlidala a jednou jsme jeli na výlet. Matějovi tenkrát byli necely dva roky takže byl jeste v kocaru a kubovi byli 3 a neco. Meli jsme hlad tak sem si vzala Kubu a sli jsme si koupit do obchodu s jidlem hranolk\. Před náma stál starší pán a prodavačky se ptal jestli si může vzít ještě jeden papír vtom kuba zakřičel na celý obchod ¨ten pán krade¨ pán se samozřejmě otočil já jsem zčervenala a snažila jsem se mu to vysvětlit. Od té doby jsem s Kubou radši do žádného obchodu bešla. No prostě trapas

  superkarma: 0 18.11.2008, 12:12:49
 16. avatar
  [16] mmarianne [*]

  celkem klasika. Dcera se v narvaným trolejbuse otázala co je to kurva. Pán sedící vedle jí vysvětlil, že je to taková hodná paní, co se rozdělí s každým.

  superkarma: 0 18.11.2008, 11:32:04
 17. avatar
  [15] marenkao [*]

  nevlastní dcera se mě takhle ptá: teto a co to je evakuace? no to je když je nějaké hromadné neštěstí,povodeň třeba, a ty lidi stěhujou na bezpečné místo. a teto a proč to mají kluci v pubertě po ránu? a bylo jasno....

  superkarma: 0 18.11.2008, 10:59:47
 18. avatar
  [14] OlgaMarie [*]

  Synovi byly 4 roky, když se ho má tchýně zeptala:
  "A kdypak budeš mít sestřičku?"
  "A to by ses tak nezlobila jako když jsem se měl narodit já?"

  Největší pecku nám ale syn s dcerou nachystali při pořádání závodů, kdy dali k lepšímu, jak jsem jim kazili dětství tím, že jsme je nutili sportovat. Velké a dospělé! Všichni přítomní řvali smíchy.

  superkarma: 0 18.11.2008, 10:49:50
 19. avatar
  [13] mikule [*]

  My jsme byli u sousedů na svatbě a chudák moje mamka vzala moje 2 holčičky za 2 dny do divadla. A protože byl autobus nacpanej, seděla každá jinde. Ta mladší /2 a půl/začala vyprávět na celý autobus: Máma má ráda pivo, táta má rád pivo... A ta starší z druhého konce:"Babí,víš jak se dělá magický voko?
  Prostě rodina alkáčů A to je můj manžel abstinent a já si občas malý dám

  superkarma: 0 18.11.2008, 10:48:46
 20. [12] Čírina [*]

  Rodinná historka: malá sestřenice s maminkou v tramvaji, poblíž sedí starší dáma. Sestřenka se jasným dětským hláskem zeptá: " A mamíí, ta paní támhle je OPRAVDOVÁ čarodějnice?"

  superkarma: 0 18.11.2008, 10:41:02
 21. [11] Tini [*]

  Tak to ja si vzpominam, co jsem delala ja, kdyz jsem byla mala...mamka mela kamaradku ve stejnem veku a ona se provdala za o dost starsiho pritele, meli spolu dite. Sli jsme s nimi na prochazku a ja rikam:
  "mami, ten pan je dedecek, vid?"
  "ne to je tatinek"
  ja jsem se otocila na nej a rikam
  "ale to neeee, ze jsi dedecek, ze jo?"
  no byl to trapas a to nebudu rikat, jak jsem sve tete pred vsemi tvrdila, ze fakt divne ze ma vousy

  superkarma: 0 18.11.2008, 10:27:30
 22. avatar
  [9] RenataP [*]

  Hm...ve školce, hned první den. Dotaz od učitelky na synátora...Jak se jmenuje tvoje sestřička...nic...stydění...No, třeba Jaruška nebo Kačenka...? ...Synátor: Jo, má kačenku..!
  Takže od té doby uvažujeme jak sakriš jinak říkat dámskému přirození...

  superkarma: 0 18.11.2008, 10:00:49
 23. avatar
  [8] marenkao [*]

  a nejlepší byl náš synovec,když mu byli 4 roky a bezelstně se mě zeptal: a teto,ty jsi nikdy neměla prsíčka?

  superkarma: 0 18.11.2008, 09:43:06
 24. avatar
  [7] marenkao [*]

  u nás doma se říkalo "ženskému pohlav.ústrojí" buchta.no a můj bráška se jednou zeptal babičky- babi,ty máš pindíka nebo chleba?

  superkarma: 0 18.11.2008, 09:32:33
 25. avatar
  [6] MEK [*]

  ano,děti umějí pořádně překvapit a připravit vám pernou chvilku,když to právě nečekáte

  superkarma: 0 18.11.2008, 09:21:29
 26. avatar
  [5] alko [*]

  Dcera nahlas na celou tramvaj prohlásila: "Tady si někdo prdnul."

  superkarma: 0 18.11.2008, 08:55:12
 27. avatar
  [4] ŠTÍSTKO [*]

  taky nemusím chodit daleko . Jela jsem se synem(2,5) do města autobusem.Seděl tam vedle opravdu silné paní.Znovu jsme ji potkali na nákupu,když kolem nás procházela,tak Miška na plné kolo zařval : MAMÍÍÍ,TA HLE TLUSTÁ PANÍ JELA S NÁMA !!!

  superkarma: 0 18.11.2008, 08:30:59
 28. avatar
  [3] Laliari [*]

  Když byly mému synovi dva roky, byla jsem s ním v obchodě s potřebami pro kojence, sháněla jsem nějakou drobnost pro své další dítě, které jsem čekala.Vedle nás u regálu stál mladý pár a také něco vybírali, mladý muž měl světlé kalhoty, podobné jako můj manžel. Můj synek se neznámému mladíkovi vrhl, a s výkřikem: "Tati!" ho pevně objal kolem nohy. S mnoha omluvami jsem ho odtrhla a odvlekla jinam, pár se tomu naštěstí smál

  superkarma: 0 18.11.2008, 08:18:50
 29. avatar
  [2] pomeranca [*]

  Včera jsme přáli k svátku mojí nejmladší sestře... úplně se jí rozzářily oči když uviděla žvýkačky (takové ty kulaté, barevné): jó, super, to mi mamka nikdy nechtěla koupit

  superkarma: 0 18.11.2008, 06:38:39
 30. avatar
  [1] Suzanne [*]

  Nemusím chodit daleko, stačí zážitek mé matky s mým synovcem (tehdy asi 4 roky) ve frontě na maso ve vesnickém krámku:
  *Babi, já jsem kluk, tak mám pinďu, žejo?
  *Jo.
  *A babi? Ty máš pinďu?
  *Ne.
  *Nemáš...Protože jsi holka, žejo, tak ho nemáš, viď?
  *Jo.
  *A babi? Tenhleten pán, tenhleten před náma, no tenhleten! Ten má pinďu?
  *Jo.
  *A babi, jak to víš???

  ...myslím, že tenkrát to maso ani nekoupili

  superkarma: 0 18.11.2008, 00:48:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme