Krásné ráno ze slunné Prahy všem ženám-in!

Vitaminy jsou důležitou a posilující látkou pro organismus. V každém případě 6(kapusta)upřednostňuji ovoce a zeleninu. Chemii pouze jako doplněk, a to ještě jenom vitamin C v období chřipek.

Denně si děláme s manželem různé zeleninové saláty, kde ponejvíce musí vévodit kysané zelí, papriky, rajčata, bylinky a velmi důležitý panenský olivový olej. Nejvíce u mne vítězí nastrouhaná mrkev s jablkem a citronovou šťávou. Denně alespoň jedno jablko na noc.

Snažíme se o pitný režim, který dodržujeme, a do vody si vymačkáme místo nějaké nechutné šťávy, grapefruit, pomeranč, citron, mandarinku a vymačkané vyberu lžičkou a dáváme sníst Besince, protože od mala ráda jí i ovoce.

Pejsánek také potřebuje vitaminy. Nikdy se nepodaří ručně vše vymačkat, tak vím, že má také pravidelný přísun vitaminů. Také si rádi dáme pivečko, které obsahuje nějaký vitamin a malá stopečka domácí moravské slivovice je také zdravá.

Věrulinka


Milá moja Věrulinka,

som šťastná, že píšte :-) . Ako vždy, skvelé typy napísané dobrým srdiečkom a pozitívnou energiou. Mám rada vaše príspevky.

Veľmi oceňujem, že dohliadate i na svojho psíka. Moji dvaja psíkovia milujú jablká. Vždy im najprv jablko ošúpem a potom nakrájam na menšie kúsky. Takto to robím asi dvakrát do týždňa.

Krásny a veselý deň!!! 

Reklama