.

Úpravy živého plotu vyžínačem? Pro nový multifunkční vyžínač od Husqvarny žádný problém!

Domácnost

Úpravy živého plotu vyžínačem? Pro nový multifunkční vyžínač od Husqvarny žádný problém!

Vyžínač je ručně nesený stroj, který se dostane i do míst, kde by vám klasická sekačka neposloužila. Poradí si nejen s vysokým a hustým podrostem či plevelem, ale i s menšími keři či mlázím. Snadno se s ním dostanete na hůře přístupná místa a do složitého terénu. Nový multifunkční vyžínač Husqvarna 525LK však umí nejen to. Díky širokému množství připojitelných nástavců se s ním můžete směle pustit klidně i do kultivace trávníku, vyvětvování nebo úprav živého plotu.

husq1

Husqvarna 525LK je lehký vyžínač pro profesionální využití se speciálním systémem tlumení vibrací a měkkýmergonomickým madlem pro komfortní držení. Je vybaven motorem Husqvarna X-Torq®, který snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75 % a spotřebu paliva až o 20 %. Unikátní vzduchový filtr navíc snižuje náklady na údržbu a zajišťuje menší opotřebení motoru. Díky funkci Smart Start® se stroj velmi snadno a rychle startuje, odpor startovací šňůry je totiž snížen až o 40 %. Ovládání je velmi intuitivní, sytič i palivová pumpička pro jednoduché startování jsou snadno dosažitelné.   

husq2

Tento vyžínač je strojem s širokým využitím díky možnosti připojení rozmanitého příslušenství. K dispozici je nástavec na stříhání živých plotů, zarovnávač okrajů trávníku, odmechovač, kultivátor, foukač, vyvětvovací pila či zametací kartáč. Jedná se tak o stroj, který vám bude silným pomocníkem v mnoha důležitých činnostech na vašem pozemku. Ať už jste se rozhodli pustit do úprav zarostlého pozemku, kultivace trávníku a úklidu zahrady před koncem sezóny nebo do prořezu stromů, na multifunkční vyžínač Husqvarna 525LK se můžete spolehnout za všech okolností.

husq3

Technické specifikace:

Zdvihový objem válce:  25,4 cm³

Hmotnost: 4,7 kg bez řezného nástroje

Maximální otáčky motoru při zatížení: 6500 ot./min

Spotřeba paliva: 600g/kWh

Objem palivové nádrže: 0,51 l

husq5

Doporučená cena vyžínače je 12 490 Kč včetně DPH, příslušenství je k dostání od 7 990 Kč včetně DPH, k dostání v síti autorizovaných prodejců Husqvarna.

husq6

   
30.07.2015 - Zahrada a květiny - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] bobani [*]

    dobrý

    superkarma: 0 30.07.2015, 09:09:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme