Za úplňku, který tentokrát nastane nastane ve čtvrtek 21. února, se odpradávna ponejvíce čarovalo na lásku a vztahy. Co je svět světem, je magie na přivolání lásky tou nejžádanější. Hned za ní jde v závěsu zájem o magii na přivolání peněz a hmoty.

Pokládám za veliký klad, že prozatím je stále více lidí, kteří přichází pro pomoc při hledání partnera, a teprve pak řeší peníze.

Pokud chcete přivolat do svého života partnera, nachystala jsem vám takový rituál, který lze provést bez toho, abyste musely poletovat nahaté o půlnoci po lese nebo gilotinovat šváby či depilovat netopýry. I když u některých magických úkonů se bez těchto aktivit jednoduše nelze obejít.

Rituál
Tímto rituálem nikoho nelámete, ani nemanipulujete cizí vůlí. Jde o to, že každá akce vyvolává reakci a to, co vyšlete, se v nějaké formě vrátí zpátky k vám. Na tomto principu je magie z velké části postavena. Proto je dobré si dopředu rozmyslet, co vlastně chci, a jestli to budu chtít i za týden, za měsíc … ať už se uchýlíme k magickému rituálu při jakémkoli problému, mělo by to být s rozmyslem. Tyhle věci nejsou na hraní, a ať už jim věříme, nebo ne – fungují.

Kouzlo provádějte v pátek 22. února po rozednění. To proto, že Venuše podle staré lidové moudrosti nemá ráda tmu.

Je dobré udělat si patřičnou atmosféru a být v pohodě. Jde o vaši energii, kterou budete do celé operace vkládat. Měla by být hodně pozitivní. 

Zapalte vonnou tyčinku s vůní růže. Vezměte jednu růžovou svíci, jednu červenou svíci a obě potřete růžovým olejem (svíce pokaždé potírejte od středu dolů a pak od středu nahoru). Poté vezměte zrcátko a postavte ho před sebe tak, abyste seděla obličejem k zrcátku a směrem na východ. Před zrcátko postavte svíce tak, aby se v něm odrážely. Mezi ně položte měděný prstýnek, náramek nebo minci a malý květ růže. Svíce zapalte.
Napřed růžovou a pak červenou. Soustřeďte se na to, co žádáte, upřeně hleďte do plamenů a 3x za sebou vyslovte:

Volám Tě Venuše, Ty krásná paní – pomoz jak jiným mně k milování. Aby  ve mně láska vzplála a svou krásou mě objala. Nikomu tím neuškodím, jen svět ke kráse přivodím, z vlastní vůle mé i milého mého (milé mé). Staniž se! (zaříkání vám může připadat zvláštní, ale rituál je velmi starý. Pochází z oblasti Vysočiny)

Svíce nechte dohořet. Měděný předmět noste u sebe až do doby, než se vaše přání splní. Nemělo by to trvat déle než měsíc. Růži potom vraťte zemi.

Až potkáte milovaného člověka, je potřeba tento předmět vhodit do tekoucí vody tak, že se postavíte na břeh, zády k vodě, poděkujete a bez ohlížení ho přes levé rameno vhodíte do vody. Aniž se pak otočíte, odejděte.

Přeji vám hodně štěstí.

 

 

Reklama