Pro samou práci kolem stavby domu zapomněl partner čtenářky Marry.lu na její narozeniny. Jak na to zareagovala, to už si přečtěte v této novince...

I narozeniny se dají zapomenout. Stalo se to partnerovi čtenářky Marry.lu. Více už ale čtenářka sama...


Ahoj redakce :)
mám dnes fofr, ale moc ráda si udělám pět minut čas na napsání a odeslání příspěvku, snad to zvládnu na poprvé bez překlepů a chyb :)
Před lety jsme stavěli s partnerem dům (svépomocí), firmy nám nedělaly vůbec nic. Tedy hlavně manžel stavěl a běhal po úřadech a já se v dočasném pokoji pro hosty u našich starala o své těhotenství, kde byl porod na spadnutí (dva dny po události se nám narodila Kačenka :) )
Měla jsem ten den narozeniny, hormony mi šílely a moc jsem se těšila, až můj přijde z práce domů a něčím mě překvapí. Bylo to tu. Přišel domů jako obvykle, najedl se jako obvykle, odešel na stavbu jako obvykle. Chvilku jsem si říkala, že asi plánuje nějaké to překvápko na večer, ale jak čas plynul, fakta se mi rovnala a protože svého drahého velmi dobře znám a vím, že si zas na takové napínání nepotrpí, došlo mi, že zapomněl.
Kupodivu mi to nevadilo, byla jsem si vědoma na kolik věcí musí myslet skrze práci i stavbu. Nepřišlo mi zvláštní, že mu ten datum vypadl. Určitě věděl, že se to blíží, ale že je to právě dnes, to už mu vypadlo. Nechtěla jsem ho dostat do situace, kdy mi přijde večer někdo z rodiny popřát a on by tam stál jak opařený a trapně se cítící k tomu. to si nezasloužil. proto jsem zavolala bráškovi a poprosila ho, aby se stavil na ,,baráku“ a nenápadně mé narozeniny připomenul. Bracha pak vyprávěl jak přišel na stavbu a zeptal se kde sem. miláček s veselým úsměvem a lahváčem u pusy zavtipkoval ,,v porodnici hahaha“. Na to brácha ,,jéé, tak to se jí to narodí přímo na narozeniny“ :))). Na to manžel vyprskl dávku piva do výkopu, přesvědčil se, že brácha ještě nic nepil (bylo hrozné horko a pivo na vesnici teklo proudem) a nasedli do auta.
Přivezl mi tenkrát 23 krásných růží (tolik mi bylo), obdaroval mě již připravenou drobností a pozval na večeři. Bráška mi ještě špitnul miláčkovo prosbu ,,neříkej Maru, že jsem zapomněl“.
:))

Marry.lu

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo půl páté se dnes 30. listopadu můžete těšit na vyhlášení, ve kterém zjistíte, která čtenářka-přispěvatelka získala slíbený dárek: stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse.

mys

HRAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama