Vztahy

Úplně blbá jsem byla jen jednou, ale pořádně!

Co si vzpomínám, tak ve svém životě jsem byla fakt úplně blbá jenom jednou.

Když jsem poznala svého budoucího muže, zamilovala jsem se jak patnáctka. Neviděla jsem, neslyšela a bylo mi úplně šumafuk, co si o mé lásce myslí má rodina!

 

(No a věřte, že si nemysleli nic pěknýho...)

 

Když jsme se vzali, tak jelikož já měla daleko vyšší příjem než on, zažádala jsem o půjčku na kompletní vybavení bytu.

Koupili jsme sedačku, lednici, nábytek a zbylo i na staré auto.

 

Jakou já tenkrát měla radost!
No jo, ale to jsem ještě netušila, že má radost potrvá jen pár měsíců.

 

Z mého manžela se totiž vyklubal pěknej hajzlík.

Hodně rychle si zvykl na to, že mám dobře placenou práci a odmítal chodit do zaměstnání. Byl samá výmluva, proč nemůže nic sehnat a že ho tam, či tam nevzali, dneska už vím, že to byly jen řečičky a že mu vyhovovalo jenom si doma válet šunky a užívat si mých peněz.

 

Kupovala jsem mu oblečení, benzín, živila ho a ještě mu dávala peníze na to, aby mohl třikrát v týdnu chodit s kamarádíčkem do hospody.

 

Když už jsem téhle situace u nás doma měla plné zuby, a řekla: Dost! Buď začneš makat, nebo jdi, řekl mi, že nemůže přeci za to, že pro něj prostě práce není!

 

Ještě další dva měsíce jsem ho já husa živila a financovala, než jsem pochopila, že s tímhle člověkem mě jiný život nečeká.

Byl to prostě klasický nemakačenko, kterému vyhovovalo to, že jsem ho živila a starala se o něj.

 

Dnes nad sebou kroutím hlavou. Jo jo, byla jsem tehdy prostě blbá!

   
09.03.2005 - Láska a vztahy - autor: Sabina

Komentáře:

 1. avatar
  [28] verkaH [*]

  takovou zkušenost nepřeji nikomu. Láska býváopravdu slepá. AŤ najdeš někoho mnohem lepšího.

  superkarma: 0 05.12.2007, 18:10:10
 2. avatar
  [27] monca13 [*]

  taky mám za sebou podobnou zkušenost, ale navíc tam byl alkohol

  superkarma: 0 01.01.2007, 03:40:00
 3. avatar
  [23] ajji [*]

  tak děvčata i já jsem byla pěkně blbá a dodnes když si na to vzpomenu tak se mlátím do hlavy a nejradši bych se neviděla..bylo to před dvěma lety, byla jsem dva roky rozvedená, plná života, chodila jsem občas kamoškama jak já říkám "ven" a trošku si zatancovat a tam jsem se totálně zbláznila do pro mě tehdy krásného, vysokého, pohledného chlapa (tak mi tenkrát připadal)..jenže trochu mi panáček zalhal svůj věk,mě si zmáknul, mě bylo 29 a on řekl, že je mu 25let, říkala jsem si, že zas až tak velký věkový rozdíl to není, a že by to snad mohlo vyjít, měl auto, zahradu, chodil do práce..jenže z 25letého panáčka se vyklubal hoch, kterému mělo být 22!!! a měl už jedno dítě na které platil, splácel svoje auto, nějaké spoření a z jeho mzdy mu zůstavaly 2000!!..dozvídala jsem se to všechno po troškách..vydrželo to naštěstí jen 3 měsíce!!! ale chlapec byl tak šílený, že mi plakal, volal, psal dopisy..chodil za mýma kamarádkama a nutil je, aby mě přemluvily..nereagovala jsem na nic, dělala mrtvého brouka a chlapce to pak naštěstí přešlo a našel si dívčinu sobě rovnou..děvčata, takovou zkušenost bych Vám nepřála a dodnes mi vadí, jak jsem byla HLOUPÁ

  superkarma: 0 10.03.2005, 11:35:16
 4. avatar
  [21] Lilinka [*]

  Ifi

  superkarma: 0 10.03.2005, 11:09:06
 5. [20] Ifi [*]

  ahoj holky, tedy musím přiznat, že takhleveřejně bych se k "blbosti" jako první nepřiznala. Ale když to tak čtu, je nás pěkná řádka. Já jsem tehdy chodila na nástavbu, do noci a o víkendech pracovala, kolem půlnoci mu vařila na druhý den jídlo. Bručoun vstával kolem jedenácté dopolední, tak to by si to už připravit přece nestihl, ne? to dá rozum. Víkendy byly povinné, klasický "sud" na chalupě, proto bylo prý obtížné najít zaměstnání (vjeho oboru), kde by nevyžadovali pracovní víkend, to je jasný ne? Přece nebude na sudu chybět.Kolem mne to všichni věděli a hučeli mi to do hlavy ..............a já blbka se s nimi ještě rozhádala. Pak mi chruplo v hlavě a ze dne na den bylo . Dodám dobu trvání - 5,5 roku
  Nedejme se

  superkarma: 0 10.03.2005, 09:42:05
 6. avatar
  [17] sara.l [*]

  jéééé ty se máš,že jsi byla blbá jen jednou...to já jsem ho živila skoro 12 let a odpustila mu 3x,ale jak se říká tak dlouho se chodí se džbánem.....až se ucho utrhne a utrhlo.potom to šlo razdva....vyměnila zámek....bydlím naštěstíu rodičů...zatím...věci mu odstěhovala k jeho rodině a tím skončilo jedné nepodařené soužití s růžovýma brýlema.Ted jsem bez brýlí a on raději odešel z práce aby nemusel platit výživné...tak to dostane zpětně....kdybych na tom byla fakt dobře tak se na to vykašlu...at mám pokoj,ale zatím penízky chybí..holku neviděl dva roky,ale dodnes se ji nezapomene připomenout jak jsem ho o všechno okradla....tak takový je holky život a my jdeme dál

  superkarma: 0 09.03.2005, 17:50:20
 7. avatar
  [15] bokul [*]

  Věrko, je mi lito, ze jsi se setkala s takto neschopnych chlapem, vetsinou toto "pisi" spis muzi o nas (a nerikam, ze to je pravda). Drzim palce, aby se Ti podobni muzi vyhybali a nasla jsi toho praveho!

  superkarma: 0 09.03.2005, 16:06:42
 8. avatar
  [14] Tesay [*]

  hodně při hledání nového

  superkarma: 0 09.03.2005, 15:26:52
 9. avatar
  [12] sharonka [*]

  No, někdo je blbej i 2x , ne že by můj ex i současný manžel byli až takoví nemakačenka, ale spíš strašně líní, neschopni něco zařídit, včas vyřídit, zorganizovat, doma hnout prstem víc než je nezbytně nutné (ať si to dělám sama, když si tu práci vymýšlím). Momentálně byl můj manžel 2 a půl měsíce nezaměstnaný.Sice měl pěknou podporu, ale stejně jsem z toho na nervy, teď se mu práce rýsuje, ale on si usmyslel, že by nejradši začal podnikat - ve vlastní realitní kanceláři. On, který při nahromadění více než dvou problémů ztrácí nervy a nadává všem kolem... Za 11 let, co jsme spolu jsme byli jen 2x v zahraničí, neušetřili jsme vůbec nic, protože on pořád nemá peníze - já mu všechny utratím - máme každý svůj účet, takže to není dost dobře možné. Když jsem zařídila pronájem bytu po jeho babičce (po třech letech od její smrti), už se nestará, jestli nám ta nájemnice platí nebo ne (spíš ne, jak vím), natož aby zařídil, že to pronajmeme někomu jinému. Dvě děti a iluze v háji, to je všechno, co mám.

  superkarma: 0 09.03.2005, 14:10:38
 10. avatar
  [11] tomáš [*]

  Není to náhodou o pánovi, se kterým jsem před 15 lety ukončila spolužití já??? Jakoby si z oka vypadli!
  A jak to dopadlo u nás? Trvalo sice pár let, než se pohnul z bytu (po restitucích mu rodiče umožnili bydlet v nabytém soukromém činžáku), ale pak už bylo všechno pořád jen líp a líp...Kluci vystudovali (VŠ,SŠ), já mám hodného přítele, a EX prohýřil veškerý majetek (dělení po rozvodu proběhlo za mé nepřítomnosti, kdy z bytu vystěhovali tchánovci co pobral náklaďák - pračku,nábytek,elektrospotřebiče...joj, to byl příjezd z dovolené!) i dědictví po rodičích. Teď bydlí na ubytovně, chodí obtěžovat syny na které neplatil výživné ani se s nimi nestýkal, a samozřejmě stále ještě nepracuje. Taky proč,že? Část majetku totiž jeho rodiče svěřili staršímu synovi, aby postupně vyplácel svému asociálnímu tatínkovi "rentu", a k tomu invalidní důchod...VEGET.
  Holky, v zamilovanosti oči otevřené asi nejsou, ale aspoň otvírejme uši k tomu, co nám radí naši blízcí! Ti to s námi obvykle myslí opravdu upřímně!!!!!

  superkarma: 0 09.03.2005, 14:06:34
 11. avatar
  [9] Petronilka [*]

  Věrka: Úspěch je, že jsi řekla dost. Je spousta ženskejch, který to nedokážou.
  violetta: hodně štěstí

  superkarma: 0 09.03.2005, 13:55:05
 12. avatar
  [7] trdlo [*]

  Pripomina mi mojeho exe. Ten si chodil pro dotace k matince a ta na mne cas od casu vybalila, kolik ji to zase dluziME

  superkarma: 0 09.03.2005, 13:14:49
 13. avatar
  [6] Haňulinka [*]

  Hodně štěstí přeji v hledání někoho schopného.

  superkarma: 0 09.03.2005, 13:08:42
 14. avatar
  [4] marcellina* [*]

  Věrko: a doufam, že už máš nějakýho lepšího

  superkarma: 0 09.03.2005, 12:59:27
 15. avatar
  [3] Trinitty20 [*]

  Než takovýcho chlapa tak radši žádnýho

  superkarma: 0 09.03.2005, 12:57:03
 16. avatar
  [2] Lilinka [*]

  debil! (pardon)

  superkarma: 0 09.03.2005, 12:40:43
 17. avatar
  [1] páťa [*]

  ty mi připomínáš mojí kamarádku. Chlap je nemakačenko a ona maká jak barevná. A to mají ještě dítě. Pracovala i na mateřské a nehlídal tatínek,ale babička. On byl unevený. No já bych ho hnala.

  superkarma: 0 09.03.2005, 12:38:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme