Dobrý den, píši vám na dnešní téma-úplatky. Nikdo mě zatím nějak "neuplatil" penězi, ale i přesto se mi jeden úplatek stal.

Přišla jsem jednou z práce domů a manžel už doma byl. Čekalo mě velké překvapení, protože děti byly vyzvednuty ze školky, byly už syté a dokonce i spaly. To bylo něco nevídaného, protože vždy děti ze školky vyzvedávám já a starám se o ně taky vždycky já. Bylo to velmi příjemné a to tím zdaleka ještě nekončilo. Když jsem vešla do koupelny, tak jsem viděla a cítila(mou nejoblíbenější jahodovou pěnu do koupele), že mi manžel přichystal koupel. Byla jsem z toho "paf" a zamrzla mi z toho pusa. Manžel mi mile řekl, ať se klidně naložím do vany a že tam můžu být tak dlouho, jak chci. Když jsem vlezla do vany, tak jsem viděla, že mi dal na okraj  dokonce i červené víno.

Asi po půl hodině přišel,aby mi udělal masáž (nevím,kde se to naučil,ale jeho ruce byly jemné,ale zároveň rázné). Skoro jsem začala vrnět blahem.

A po tom všem mi jemně řekl, že by potřeboval ZASE něco zašít. Když něco chce zašít (to je skoro obden), tak jsem na něho už docela nepříjemná, ale tentokrát to bylo jiné. Moc jsem mu poděkovala za tento super den a řekla jsem mu, že mu ráda zase něco zašiju. Já vím, byl to úplatek, ale tak příjemný, že mu nešlo odolat :-)

Posílilo to naše manželství i  lásku. Myslím,že můj manžel-podvraťáček,mě bude uplácet časteji. :-) Aspoň doufám! alminka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Alminko, já chci taky úplatek!! To bylo od tvého manžela velice taktické, je vidět, že emoční inteligence mu nechybí. Simona

Závidíte Almince? Taky se vám už něco podobného stalo? Věřím, že takové úplatky bychom si nechaly líbit všechny. Honem nažhavte klávesnici a přispějte svou troškou do mlýnice Ženy-in. Adresa:

redakce@zena-in.cz

Reklama