Domácnost

Univerzální pomocník pro šikovnou ženu

Odštípl se vám roh stolu? Kape vám závit pod dřezem? Potřebujete připevnit háčky do koupelny a nechcete vrtat do kachlíčků? Vyštípl se vám pant u dvířek skříňky? Praskl vám plastový box v mrazáku?

To všechno a nejen to, opravíte snadno a rychle se speciálním pomocníkem Pattex Repair Express. Oprava je tak snadná, že snad ani lehčí být nemůže a zvládne ji snad každý.

Zde je jednoduchý návod

patex

Nejdříve očistěte lepené plochy, odřízněte kousek hmoty

a hněťte ji, dokud nezbělá.

Barva vám ukáže, že je hmota již dobře prohnětená a začíná reagovat. Když se vám již začíná lepit na prsty, pak je hmota připravena k aplikaci.

Vytvarujte ji podle potřeby a přiložte na postižené místo. Nechte ji zaschnout a po 15 minutách můžete vytvrzený povrch brousit a přetírat.

Hmota je dokonce tak pevná, že jí můžete nahradit například prasklé oko řetězu a bez problémů vám řetěz bude dál sloužit. Pattex Repair Express lepí a opravuje věci z různých materiálů jako je dřevo, kov, keramika, sklo, kámen, korek a některé plasty. Odolává vodě a teplotám od -30 oC do + 150 oC. Snadnější to již snad ani nemůže být, s Pattexem Repair Expres si poradíte téměř s čímkoliv.

Více na www.pattex.cz

   
02.11.2010 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] zázvor [*]

  Uni pomocník...no přece chlap.Stačí nadzvednout,kroutit a i žárovku sám vymění.POZOR při zašroubovávání kroutit proti směru hodinových ručičekSml57

  superkarma: 0 17.11.2010, 16:59:23
 2. avatar
  [2] MEK [*]

  praskly mi v mrazáku všechny 3 boxy,tak se na to někde v obchodě kouknu,to bude můj koukatSml52jak jsem šikovná

  superkarma: 0 02.11.2010, 15:14:36
 3. [1] schnaxy [*]

  Jako kdyby jste mi četli moje myšlenky.Včera jsem rozbila takovou maličkost v koupelně.Zrovna jsem se píďíla po něčem takovém.Odpoledne jedu za kamarádkou do Prahy,tak se tam podívám.Sml25Sml25Sml25

  superkarma: 0 02.11.2010, 11:20:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme