Odštípl se vám roh stolu? Kape vám závit pod dřezem? Potřebujete připevnit háčky do koupelny a nechcete vrtat do kachlíčků? Vyštípl se vám pant u dvířek skříňky? Praskl vám plastový box v mrazáku?

To všechno a nejen to, opravíte snadno a rychle se speciálním pomocníkem Pattex Repair Express. Oprava je tak snadná, že snad ani lehčí být nemůže a zvládne ji snad každý.

Zde je jednoduchý návod

patex

Nejdříve očistěte lepené plochy, odřízněte kousek hmoty

a hněťte ji, dokud nezbělá.

Barva vám ukáže, že je hmota již dobře prohnětená a začíná reagovat. Když se vám již začíná lepit na prsty, pak je hmota připravena k aplikaci.

Vytvarujte ji podle potřeby a přiložte na postižené místo. Nechte ji zaschnout a po 15 minutách můžete vytvrzený povrch brousit a přetírat.

Hmota je dokonce tak pevná, že jí můžete nahradit například prasklé oko řetězu a bez problémů vám řetěz bude dál sloužit. Pattex Repair Express lepí a opravuje věci z různých materiálů jako je dřevo, kov, keramika, sklo, kámen, korek a některé plasty. Odolává vodě a teplotám od -30 oC do + 150 oC. Snadnější to již snad ani nemůže být, s Pattexem Repair Expres si poradíte téměř s čímkoliv.

Více na www.pattex.cz

Reklama