Rodina

UNICEF získal na podporu dětí milion korun, hlavním partnerem organizace je PROFI CREDIT

UNICEF je nejvýznamnější světová organizace zaměřená na pomoc dětem. Pracuje ve více než 190 zemích světa, kde dětem pomáhá přežít a podporuje jejich rozvoj, od narození až do dospělosti. Programy UNICEF jsou zaměřeny na zdraví dětí, výživu, přístup k nezávadné vodě, hygienu, prevenci a léčbu AIDS, vzdělávání a ochranu dětí před týráním a vykořisťováním. Taková pomoc je ale velmi drahá. Hlavním partnerem UNICEF je i jeden z největších poskytovatelů nebankovních půjček - PROFI CREDIT. UNICEF podpořil šekem na 1 000 0000 korun.

„Podpora společnosti PROFI CREDIT je dlouhodobá a skutečně významná. Velmi si vážíme toho, že PROFI CREDIT přispívá tam, kde to je potřeba nejvíce. Za milion korun například zajistíme 86 132 dávek terapeutické stravy pro podvyživené děti,“ říká ředitelka UNICEF ČR Pavla Gomba.

Profi credit

S českým zastoupením UNICEF spolupracuje PROFI CREDIT nejen formou sponzorských darů. Zaměstnanci této nadnárodní nebankovní úvěrové společnosti se účastní i akcí na podporu UNICEF. „V našem globálním CSR programu „Dětský úsměv s PROFI CREDIT“ chceme pomáhat především těm nejmenším a UNICEF je pro nás zárukou té nejlepší pomoci, která směřuje k nejohroženějším dětem na celém světě,“ říká ke spolupráci mezinárodní marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc. PROFI CREDIT věří, že spojení s UNICEF pomůže zkvalitnit nebo zachránit život mnoha dětem po celém světě.

PROFI CREDIT navíc propaguje pravidelné dárcovství a snaží se přesvědčit své zaměstnance, klienty i obchodní partnery, aby se stali Přítelem dětí UNICEF, tj. členy programu pravidelného dárcovství. Právě to je pro UNICEF ta nejvýznamnější pomoc.

Staňte se „Přítelem dětí UNICEF“ a vyhrajte

Pomozte dětem i vy. Staňte se pravidelným dárcem, umístěte na svůj facebookový profil certifikát, který obdržíte od UNICEF jako potvrzení o darování. Zašlete nám fotku umístění certifikátu na vašem facebookovém profilu na soutez@proficredit.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vyhrajte věcnou cenu od UNICEF a PROFI CREDIT. Stačí pouze kliknout zde a zaregistrovat se pomocí darovacího formuláře. Jubilejní 1 000. dárce pak vyhrává hlavní cenu, kterou je večeře s vyslancem dobré vůle UNICEF herečkou Jitkou Čvančarovou nebo spisovatelem Michalem Vieweghem.

Společnost PROFI CREDIT podporuje kromě UNICEF v rámci svého CSR programu „Dětský úsměv s PROFI CREDIT“ také další znevýhodněné děti. Pět let spolupracuje s Klubem nemocných cystickou fibrózou, který se snaží pomoci tzv. slaným dětem, již desátým rokem podporuje Dětský domov Markéta a pomáhá také rodičům malé Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel.

   
08.03.2016 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Mariána Svobodová [*]

  Mám radost že Profi Credit přispěl, mám osobní zkušenost z africké vesničky a doteď mi z toho běhá mráz po zádech.

  Do takové pomoci by se měli zapojit mnohem více firem.

  Děti jsou vždy ti nezranitelnější

  superkarma: 0 09.03.2016, 12:24:55
 2. avatar
  [5] peetrax [*]

  vodilulu — #3 jak píšeš, v ČR je hodně spolků, co pomáhají českým dětem. A protože jsi určitě článek dočetla do konce, tak jsi tam viděla i to, že tahle společnost pomáhá i konkrétním potřebným v ČR.

  superkarma: 0 09.03.2016, 08:16:31
 3. [4] bobani [*]

  a na české děti se sbírají víčka

  superkarma: 0 08.03.2016, 14:17:35
 4. avatar
  [3] vodilulu [*]

  v čr je hodne spolku co pomáhaji detem českým - těm by se to hodilo taky....

  1. na komentář reaguje peetrax — #5
  superkarma: 0 08.03.2016, 12:51:33
 5. avatar
  [2] RenataMor [*]

  Sml59

  superkarma: 0 08.03.2016, 09:42:15
 6. [1] Darmovzalova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 08.03.2016, 08:03:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme