Domácnost

Umísťovací výstava opuštěných koček už tuto neděli!

 

Tuto neděli, tedy 9. října 2005, pořádá Pražský spolek ochránců zvířat již 19. umísťovací výstavu opuštěných koček. Akce, na které bude hledat domov zhruba stovka opuštěných koček a koťat z celé republiky, se koná od 10 do 17 hodin v centru PUJMANKA, Pujmanové 1219, Praha 4 - Pankrác.

Kudy tam?
Do centra Pujmanka se dostanete metrem C do stanice Pankrác a dále autobusem č. 188, 193. Vystoupíte na zastávce "Sídliště Pankrác".

Veterinární péče
Všechny kočičky účastnící se výstavy budou řádně vakcinované, v dobrém zdravotním stavu, který tři dny před akcí a přímo na místě ještě prověří veterinář. Dospělá zvířata budou kastrovaná. Většina nabízených zvířat je již tradičně určená do bytu, najdou se ale i kočky, které ocení výběh na zahrádku na bezpečném místě. Kočky jsou naučené na kočičí záchodek, s dodržováním čistoty v bytě nemají problémy.

Každý nový majitel zvířátka si kromě nového kamaráda domů odnese i malý dárek od sponzorů výstavy.

Pro ty, kteří by si nemohli kočičku přímo odnést domů, bude během výstavy probíhat virtuální adopce a finanční sbírka Kocoura Pankráce.

Na výstavě bude oblíbený dobročinný bazárek, ve kterém útulky prodávají různé věcičky s kočičí tematikou, aby tak získaly prostředky na veterinární péči o své svěřence.

Vstupenkou na výstavu je již tradičně jedna konzerva krmení pro kočky.

Přijďte se podívat!

   
07.10.2005 - Dům a byt - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [9] m.k. [*]

  Škoda,že je to až v Praze a pro mě daleko,ale nevím jestli by to můj manžel rozdýchal,kdybych si dovedla domů ještě jednu kočičku a proto přeji aby se všechny zvířátka dostaly k hodným páničkům a dražba aby něco vynesla do kasičky útulku

  superkarma: 0 08.10.2005, 11:03:47
 2. avatar
  [8] Exupery [*]

  Na takovýhle výstavy nemůžu chodit, to už bysme se nevešli domů. Ale kdybyste si tam třeba nevybrali, tak nabízím tři koťata asi půl roku, dobře živený, černý, jeden kluk a dvě holčičky, z toho jedna je mírně dlouhosrstá.

  superkarma: 0 07.10.2005, 22:42:12
 3. avatar
  [5] sara.l [*]

  všem kočičkám přeju umístění do rodiny

  superkarma: 0 07.10.2005, 12:33:59
 4. avatar
  [4] Lemonka [*]

  Tohle je moc fajn výstava, pořádají je každý rok, znám je, každý kdo si může vzít kočičku domů hurá tam!!!

  superkarma: 0 07.10.2005, 12:33:52
 5. avatar
  [3] gerda [*]

  Já držím palce, aby všechny kočičky našly nový domov. Když si představím ten stress, který musejí v klecích v tom šrumci prožívat, tak bych jim moc přála, aby to byl poslední nervák v jejich životě a měly se už jenom dobře, bez stěhování.

  superkarma: 0 07.10.2005, 12:21:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme