Dnes si budeme povídat o tom, co nosíte na doma. Jak dokládá tento krátký článek, někteří muži si myslí, že se zkrášlujeme mnohem víc, když jdeme do práce, než když nás čeká den doma. Sami ale dělají totéž.

teplaky

K vyhlášení tématu pro dnešek mě přiměl nedávný rozhovor s kamarádem, který si stěžoval, že jeho drahá polovička se zdá domácím oblečku méně přitažlivá, než by mohla být. Pak jsem se zeptala, co nosí doma on.

„Ona má plnou skříň sexy oblečků, pořád za to utrácí, ale nosí to jenom do práce, nebo když se někam chystá, a doma chodí jako šedá myš. Já chci, aby se dělala pěknou i jenom pro mě,“ postěžoval si nedávno jeden z mých přátel na adresu nové přítelkyně, kterou si udělal ze spolubydlící.

„Poslyš, ty ses dneska taky pěkně voháknul, fakt ti to sluší,“ zalichotila jsem mu zprvu a začala nenápadně směřovat, kam jsem potřebovala. „Líbí se mi tvůj styl a Kačka má podobný vkus, musí z tebe doma být nadšená, když přijde domů a takhle tě najde. A vůbec, vypadá to jako nový, v čem to pereš? Musíš si na to asi dávat sakra pozor, jak tě tak znám, aby sis to nezadělal kečupem, neotřel se o stěnu a tak podobně.“

„To né, já tohle doma netahám, já jsem fakt prase, takže bych to hned dodělal,“ řekl, aniž by věděl, na co mi vlastně skočil.

„Jo tak, takže jinak domácí klasika, vytahaný tepláky a firemní tričko,“ smála jsem se.

„Přesně,“ smál se taky.

„Aha?“ řekla jsem už docela vážně s tónem v hlase, kterým jsem se snažila říct: „Přemýšlej trochu! Už ti to došlo?“ S touhle otázkou jsem ho ponechala jeho dalšímu osudu. Co myslíte, došlo mu to?

Co nosíte na doma? To je téma na dnešek! Rozlišujete pracovní a domácí oblečení? Stačí vám tepláky a staré tričko, nebo si věci, které nosíte jen mezi čtyřmi stěnami, také pečlivě vybíráte? Pište svoje názory, které můžete doplnit i fotkou vašeho domácího oblečku, na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a samozřejmě také vybereme jednu z vás, kterou odměníme. Tentokrát můžete získat knížku plnou kreativních nápadů na tvoření Nové vánoční nápady (Pavla Šmikmátorová, Kateřina Geislerová, cpress 2008).

Reklama