Cells LifeS blížící se společenskou sezónou se ženy začínají více zajímat o svůj vzhled a stav pleti. Sluníčkem napjatá a opálená pleť se postupně vytrácí. Při shledání nedostatků, zejména na obličeji, který je nejvíce vystavován vnějším vlivům a často odráží nejen skutečný věk, ale také mnohé prohřešky, se ženy uchylují k drahým a invazivním zákrokům. Ty však v mnoha případech nejsou ještě žádoucí. Pro ženy, kterým povadlá pleť či vrásky opanovaly tvář vyvinula společnost GERnétic aktivní revitalizační sérum Cells Life nově s o třicet procenty více podílu kyseliny hyaluronové. Cells Life je ceněný především pro svoji hlubokou hydratační schopnost. Díky receptorům upnutým k pokožce, proniká Cells life rychle do pleti, urychluje tkáňovou regeneraci, zvyšuje schopnost vázat vodu, podporuje tvorbu nových kolagenových vláken a vyplňuje mezibuněčné prostory. Vrásky se rychle vyhlazují, pokožka se zpevňuje, vypíná a nabývá tak svěžího vzhledu. GERnétic podporuje svůj program proti vráskám, rovněž novou procedurou - takzvanou „Žehličkou pleti“.

„Je samozřejmé, že s věkem pleť postupně ztrácí svou hutnost a pevnost a ženám začnou dělat vrásky každodenní společnost. Tento jev je přirozený a vzniká v důsledku mnoha aspektů. Vyjma přirozeného stárnutí kůže, jde o gravitaci, opakované či nadměrné používání mimických svalů, tlak během spánku či životosprávu, čímž dochází ke stimulování obličejových svalů,“ uvádí Alena Kimlová, přední kosmetička a profesionální školitelka GERnétic. „Společnost GERnétic nabízí svým klientkám intenzivní neinvazivní korekci vrásek takzvanou Žehličkou pleti. Jedná se o salonní liftingové ošetření, které účinně osvěží a vypne pleť, pokožka je
jemná, projasněná, oživená a připravená na slavnostní nalíčení. Pokud bychom chtěli tento pocit a vzhled pleti zachovat, doporučujeme klientkám používat v domácí péči aktivní revitalizační sérumt CELLS LIFE s vysokým podílem kyseliny hyaluronové (nově o 30 % více), které může směle konkurovat invazivním vpichům do pleti, avšak bez bolestivých indikací či nežádoucích následků,“ dodává Alena Kimlová.

Cells Life

Čas je neúprosný a se zvyšujícím se věkem je ten správný okamžik postavit se vráskám „tváří v tvář“. Jako první se objevují jemné mimické vrásky v okolí očí, úst a mezi obočím. Později se vrásky prohlubují, objevuje se výrazná nazální rýha a povadlá oční víčka. Je však možné, například vhodnou prevencí a aplikací adekvátních prostředků pro problematiku stárnutí pleti, tyto defekty na kráse velmi dlouho a efektivně redukovat či oddalovat.

Aktivní hydratační a revitalizační sérum CELLS LIFE je určené k intenzivní regeneraci a zpevnění pleti neinvazivní metodou. Hydrofilní komplex obalí každou buňku mikrofilmem, který přitahuje vodu z hlubokých vrstev pleti. Kyselina hyaluronová podporuje rychlou obnovu kolagenových a elastanových vláken. Pleť je po aplikaci hydratovaná, příjemně hebká na dotek, vrásky zůstavají vyhlazené, pokožka je vypnutá.

Přípravek se aplikuje ve 14denních kúrách - při večerní péči o pleť naneseme v úplném závěru několik kapek séra na dekolt, krk, obličej a necháme vstřebat. Po 14 dnech sérum odložíme a kúru zopakujeme opět za 3 měsíce. Během kúry se pleť dostává do optimálního stavu ohledně hydratace, pevnosti a pružnosti, získává sametový vzhled.

Doporučená cena za balení 15 ml je 3 360 Kč

Reklama