Bulvár

Umění orálního sexu


Přestaňte s pochybnostmi a jednou provždy se zbavte názoru, že orální sex není nic pro vás. Nebo že ho dokonce pořádně neumíte. S touhle knížkou to zvládne každý. Autory jsou manželé Ian a Alicia Denchasyovi.

 

Kromě toho, že vás provede po mapě těch nejžhavějších bodů mužského i ženského těla, nabídne vám pikantní inspiraci v podobě krásně smyslných fotografií a učiní z vás opravdové umělce.

 

Při pohledu na ta nažhavená těla vám pouhá četba rozhodně přestane stačit a dostanete neodolatelnou chuť taky se pustit do akce. Postupujte podle návodu a zaručujeme vám, že se z obyčejných milenců a milenek změníte přímo v legendární bohy a bohyně vášně.

Chcete se stát „králem s nejdokonalejším jazykem“ nebo „královnou orálního blaha“? Možná si myslíte si, že toho o „ústním potěšení“ víte dost a máte dost zkušeností, ale přesto se zkuste podívat na náš malý souhrn zajímavostí.

 

 

 

Knížka má 160 stran a stojí  279,- Kč  Vydává Metafora www.metafora.cz

 

Pozor, soutěž o tři tyto knihy!

Pokud byste chtěli knížku získat, napište nám pod článek své názory na orální sex. Popřípadě jaké techniky preferujete, vaše tipy... nebo jen co si o tomto způsobu sexu myslíte. Určitě je to činnost slastná a úžasná, když se o ní dá napsat knížka, která má 160 stránek. :)

   
09.07.2008 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [654] Maggie88 [*]

    Orální sex je něco, co je v sexu nepostradatelné a myslim si, že je to mnohem bližší a intimnější než sex sám. Pokaždé, když chci, aby měl přítel větší rozkož ze sexu, tak jako předehru použiji líbání na všech možných částech těla a připojím i orální sex. Je z toho u vytržení a sex je pak o to divočejší a lepší. Pokud chci přítele ještě víc nažhavit, spoutám mu ruce želízky, dám mu je nahoru a oči mu zavážu šátkem, s jeho tělem si dělám co chci a když se rozhodnu pro orální sex... Tahle praktika je vážně dobrá a doporučuji ji všem. Klidně si pak můžete vyměnit polohy a být spoutaní i vy..
    Ráda bych získala tuhle knížky, abychom si s přítelem zlepšili naši sexuální stránku, protože děsně rádi experimentujeme a tohle by nám moc prospělo..

    superkarma: 0 23.07.2008, 12:09:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme