Bulvár

Umělá prsa mi změnila život


Ať si říká kdo chce co chce, v případě ženského poprsí je hláška „co je malé, to je pěkné“ spíše ohleduplným chlácholením. Pocit, že jaksi chybí klasický symbol ženy, nelze „přemalovat“ alibistickou frází. Jestliže v tričku na ramínka vypadám jako můj mladší bratr, je těžké s tím pracovat.

 

Vždyť za čím se klasický chlap ohlédne? Co je vedle fotbalu předmětem všech debat mezi muži a co je zahrnováno jejich obdivem? Oči? Nohy? Hloubka duše? Ó nikoli – hovoříme o mužích a jejich pohled nám málokdy napoprvé směřuje do obličeje.

 

Pokud žena nemůže sehnat plavky, protože má velká prsa a drobný pas, jistě se cítí jinak než ta, která musí horní část kupovat v dětském oddělení. Můžeme operovat slavnými celebritami s plochým hrudníkem až donekonečna, ale jsme-li upřímné, chceme tím pokaždé spíše uklidnit sebe nebo případně kamarádku. Měnit bychom s ní ale zpravidla nechtěly.                          

 
Připadala jsem si jako něco, co se nepodařilo

„Připadala jsem si strašně už od školy,“ vypráví pětatřicetiletá Zdeňka. „Holkám na základce už rostly prsa a já byla pořád jako žehlicí prkno. Prsa mi nenarostla ani do osmnácti,“ vzpomíná. 

„Vdala jsem se a měla první dítě. Kojila jsem v pohodě a manžel mě stále ujišťoval, že se mu moje „nic“, které bylo po dítěti ještě nicotnější, líbí. Myslím, že to říkal proto, že věděl, jak mě to trápí,“ míní.

„Obléci se v létě nebo jít na koupaliště byl pro mě veliký problém. Styděla jsem se,“ pokračuje Zdeňka. „Bez prsou jsem si nepřipadala jako žena, a tím pocitem nemůže otřást žádné uklidňování, ani jakkoli citlivý přístup. To je ve vás a je to hodně nepříjemné,“ říká.


Manžela Zdeňka doslova uprosila, když se o možné plastice dozvěděla. Nesouhlasil.

„Ne kvůli penězům, ale prostě z principu. Myslím, že mu vadilo, že to nebude moje. Mně to ale nevadilo. I když ho miluji, chtěla jsem se líbit také jiným, a hlavně sobě,“ pokračuje Zdeňka, která tak podstoupila plastickou operaci ve svých pětadvaceti letech. Byla to u nás tehdy ještě vcelku výjimka, nebylo to tak obvyklé jako dnes.

„Doktor se mě tehdy ptal, jaké bych si představovala, a já řekla – je mi to jedno, hlavně proboha nějaké. Pravil, že mi udělá prsa, jaká by se líbila jemu, a měl dobrý vkus. Na toho muže nikdy nezapomenu, vděčím mu opravdu za hodně a nevím, jestli o tom vůbec ví,“ říká pacientka. Ta odcházela tehdy z kliniky ofačovaná a s velkými bolestmi v zádech. „Když po pár dnech bylo možné obvazy sundat, připadala jsem si doslova jako v jiném světě. Já byla jako v euforii, přišlo mi, že jsem nejkrásnější na světě,“ vzpomíná.

„Vzala jsem tehdy celý šatník a všechny ty košile a podkasaná trika jsem vyházela do popelnice. Z mého pocitu mi začal nový život. Bez komplexů, bez pocitu méněcennosti, bez problémů s nakupováním konfekce. To bylo nádherné,“ pokračuje. „Vymetala jsem kdejaké koupaliště a moje modely přiléhaly tak, že jsem byla skoro přidušená,“ směje se Zdeňka. Zajímavé je, že si známí Zdeňky ničeho nevšimli.

„Nemám je výrazně velké, a tak nic nezaregistrovali. Navíc jsem předtím nosila ty košile, tak ani netušili, že prsa nemám,“ domnívá se. „Dodnes to skoro nikdo neví. Jen moje maminka a dvě přítelkyně, které to nepoví. Manžel se nakonec radoval se mnou. Řekl mi tehdy, že šťastnější a veselejší mě snad nikdy neviděl. V sexu nám to nevadí, možná i proto, že jsem se změnila i v tomhle ohledu,“ vysvětlila.

 

Zdeňka má dokonce další dítě, které s plastikou v pohodě i odkojila.

„Prsa sice po kojení malinko spadla, ale vypadají přirozeně a hlavně jsou. Jsem přešťastná, že jsem to udělala. Změnil se mi život,“ uzavírá vyprávění žena.

 

Hosteska s trojkami je hezčí

Paní Lenka podstupovala operaci nedávno a z trochu jiného důvodu.

„Pracuji jako hosteska a také závodně cvičím aerobic. Trochu mi vadil nepěkný tvar a malá velikost,“ říká. „Přece jen je na hostesku s povislými jedničkami asi jiný pohled než na hostesku s trojkami, pěkně tvarovanými,“ vysvětluje Lenka. „Operovali mě v Praze a odcházela jsem druhý den. Mám prsa pěkná a v zásadě bych byla spokojená. Škoda, že jsem prodělala už asi tři záněty a navíc se mi u jednoho udělala jakási kapsa. Musela jsem docházet na kliniku na doléčení. Bylo to velmi bolestivé a nepříjemné,“ říká Lenka.

„Už je to ale naštěstí už dobré, takže si můžu plně užívat zájmu a pohledů mužů,“ pokračuje. „Mám přítele, a tomu to nijak nevadí. O dětech zatím nepřemýšlím, ale až přijdou, prý není problém ani kojit,“ dodává žena.

 

Na rozdíl od Zdeňky se Lenka nijak s úpravou zevnějšku netají. Zřejmě také proto, že její pohnutky byly trochu jiné. Lenka je profesionálka, která využila tuto možnost pro zkvalitnění svého profesního života, zatímco pro Zdeňku to byla otázka kvality osobního života a sebevědomí.

 

MUDr. David Tomášek, centrum estetické, plastické chirurgie v Praze 4

Pro krásnější poprsí si chodí ženy k odborníkovi z různých důvodů. V zásadě lze pochopit jakýkoli, ale ten osobní je takový nejzávažnější. V dnešní době je plastická chirurgie již na takové úrovni, že se žena prakticky nemusí bát, pokud je disciplinovaná a dbá pokynů chirurga. Je potřeba jednou za dva roky absolvovat ultrazvukové vyšetření, aby se vědělo, jestli se implantát například nepohnul či nepraskl, i když to bývá velice vzácné. Největší komplikací je samozřejmě nespokojenost pacientky, nesplňuje-li výsledek její očekávání. Opravné operace jsou pak ženou vnímány velmi negativně. Vložit implantát lze cestou pod prsem, kolem dvorce nebo pod paží, kde je to nejméně nápadné. V zásadě je to na dohodě s pacientkou a preferenci lékaře. Poslední dobou podstupuje estetické operace čím dál tím více žen, a to je myslím dobře. Proč se trápit, když máme možnost přírodě trochu pomoci tam, kde byla méně štědrá.

 

I některé naše celebrity se svěřují do rukou plastickým chirurgům


Jiří
Lagnmajer – horní i dolní oční víčka
Gábina Partyšová – liposukce
Kateřina Průšová a Diana Kobzanová poprsí.

Petra Buzková – poprsí, ale na menší
Leona Machálková  nos

Dara Rolins, Daniela Šinkorová – rovněž poprsí.

 

Na šťastnou ženu je krásný pohled

Ať je to jak chce, jestliže nám má tato věc například pomoci odbourat problém s vlastní sebehodnotou, jestli se má žena zbavit handicapu a cítit se šťastná, není co řešit. Peníze vložené do kvality osobního života a dobrého pocitu ze sebe sama jsou dobře investované peníze. Vždyť není krásnější pohled než na šťastnou a spokojenou ženu, která se má ráda.

 

Podstoupily jste nějakou plastickou operaci? Nebo o tom přemýšlíte?

 

   
25.06.2008 - Společnost - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [149] Vivian [*]

  S tím úvodem nesouhlasím
  Mám prsa průměrné velikosti, do košíčku B (teď kojím, takže C, ale to prý zase splaskne ) a větší prsa bych nechtěla ani za zlatý prase, naopak se těším, že budu mít po skončení kojení prsa ještě menší než předtím (zkušenost některých matek). Malá prsa jsou praktická a skladná a je u nich podstatně menší riziko svěšení

  superkarma: 0 26.06.2008, 21:38:12
 2. avatar
  [148] wich [*]

  Mialau: V případě nezdařených operací to nemůže rozumný doktor samozřejmě rozmlouvat Snaží se odradit ženy od prvního zákroku (pokud tam není evidentní, že je to potřeba).

  superkarma: 0 26.06.2008, 13:43:49
 3. [147] Mialau [*]

  wich: mně to teda nerozmlouval, poněvadž viděl, že po tý první operaci to neni fakt ideální . Ale dal mi dvacet procent slevu, že jí prý dává po nezdařených operacích po jiných lékařích a že tím klinika příjde ročně o statisíce, ale že by mu byla hanba na tom v těchhle případech vydělávat víc než je nutný. A ještě se mě zeptal jestli to jsem schopná zaplatit, že by ještě slevil. Taky říkal, jak se na tu operaci těší, že ho baví dělat nosy. Fakt moc milej člověk.

  superkarma: 0 26.06.2008, 10:10:00
 4. avatar
  [146] wich [*]

  Meander: Vše dohromady

  superkarma: 0 25.06.2008, 19:58:56
 5. avatar
  [145] Meander [*]

  wich: Není to spíš tak, že mu jde o spokojené klientky, nikoliv o stohy žalob? Protože kdyby mu nešlo o výdělek, tak dělá jenom zákroky dobročinné a na pojišťovnu - a to by byl dokonalý blázen.

  superkarma: 0 25.06.2008, 19:08:44
 6. avatar
  [144] wich [*]

  Mialau: Mi je sympatický také tím, že většině žen se snaží operaci nejdříve vymluvit, čímž se de facto připravuje o potencionální klientky, ale nejde mu tak o výdělek jako o pacientky samotné . Pak teprve konzultuje zákrok samotný .

  superkarma: 0 25.06.2008, 16:53:31
 7. [143] Mialau [*]

  wich: spíš jsem byla u ne moc šikovnýho doktora... teď půjdu právě k Měšťákovi. Je to neskutečně milej člověk a říkal, že by to mělo jít dobře, tak uvidíme

  superkarma: 0 25.06.2008, 16:24:43
 8. avatar
  [142] wich [*]

  Manx (123): Ty jsi dupa

  Mialau: Nedávno jsem viděla jakýsi pořad s Doc. Měšťákem (přední osobnost české plastické chirurgie) a ten říkal, že ani sami chirurgové neodhadnou, jak bude konečný výsledek právě u operace nosu vypadat. Že prý je to jedna z nejsložitějších operací, u kterých se nedá odhadnout výsledek. Asi patříš mezi to procento, kde se to nepovede

  superkarma: 0 25.06.2008, 16:23:03
 9. avatar
  [141] evelyn [*]

  Manx: sla slavit

  superkarma: 0 25.06.2008, 16:17:18
 10. avatar
  [140] evelyn [*]

  Manx: dekuju za poklonu, ale da to cim dal vic prace

  Mánička: Karkulka me uplne fascinovala, je to videt, mam ji za objekt hodnekrat Nazivo to vypadalo, ze je to komplet, ale na fotkach je videt, ze jsou ty barvy lehce odlisne Mohli ji dneska soupnout za priklad do clanku o stave v barve tresni

  kareta: no ja ti teda nevim, z profilu mela tu prdel, ze bys na ni postavila flasku, to se mozna libi cernochum, ale bili chlapi to tolik za sexy nepovazujou. Jarous je dolnak a tohle se mu teda nelibilo

  superkarma: 0 25.06.2008, 16:16:43
 11. [138] Mialau [*]

  Mánička: Tak když je to ze zdravotních nebo praktických důvodů, tak to chápu. Mně šlo jen o ty estetické. Sama jsem byla na zdravotní operaci nosu, při který mi nabídli, že mi ho i trošku srovnaj. Nicméně to dopadlo hůř než předtim, tak se chystám tentokrát už na plastiku. Už to tedy nebude ze zdravotních důvodů, ale zároveň si umím přiznat, že je to proto, abych si na veřejnosti nepřipadala jako ježibaba se zubatym nosem.

  superkarma: 0 25.06.2008, 16:08:30
 12. avatar
  [137] Mánička [*]

  evelyn: mě teda spíš zaujala ta červená karkulka
  http://snyggis.rajce.idnes.cz/2008-06-20_Midsomarfirandet/#Midsomarfirandet_089.JPG

  BTW to i ve skutečnosti měla na sobě dva svršky ve dvou různých odstínech červený??

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:54:36
 13. avatar
  [136] Mánička [*]

  Mialau: sem tam fakt uvažuju o zmenšení a modelaci prsou. Asi se k tomu nikdy neodhodlám, jsem posera, ale KDYBYCH šla, tak půjdu jedině a kvůli sobě. I kdyby to nikdy nikdo neměl vidět. A jak jsem psala už dřív, tak spíš než z estetických, tak z praktických důvodů.

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:52:46
 14. avatar
  [135] kareta [*]

  Manx: tss, víš co musí mít ta tlustoprdka chlapů?? Ona je VYLOŽENĚ SEXY

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:51:51
 15. avatar
  [134] risina [*]

  Kdybych měla peníze, tak bych asi na plastiku šla - teda ještě by mi museli zaričit, že se to povede a pomůže to. Jak mi na stárnutí nevadí vrásky a třeba pigmentové skvrny na rukou, tak klesání prsou, na které jsem vždycky byla pyšná, mě deptá...

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:42:04
 16. [132] Mialau [*]

  evelyn 115: No právě - proto mě štve, když někdo napíše, že to dělá kvůli svýmu dobrýmu pocitu a ne kvůli okolí, protože imho to NIKDY NIKDO nedělá jen kvůli svýmu dobrýmu pocitu (když tak kvůli svýmu dobrýmu pocitu z reakcí okolí...). Proto si myslim, že když chce bejt někdo k sobě upřímnej, tak by si mohl položit tu otázku, jestli by mu to za to stálo ikdyby ho s tou úpravou zevnějšku nikdy nikdo neměl vidět.

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:36:17
 17. avatar
  [130] evelyn [*]

  tohle jsem vyfotila v patek

  http://snyggis.rajce.idnes.cz/2008-06-20_Midsomarfirandet/#Midsomarfirandet_206.JPG

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:33:37
 18. avatar
  [129] evelyn [*]

  kosili

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:31:28
 19. avatar
  [128] evelyn [*]

  Manx: ja vcera videla na meste nejakou almaru, jeste byla tehotna, mela na sobe leginy a k nim nejakou kosily pod prdel. ty leginy mela na tech stehniskach tak uply a roztahnuty, ze ji skrz byly videt kalhotky, ta kosile to nezakryla. No moc prima pohled Vypadala, jako by si zapomnela doma kus obleceni

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:31:07
 20. avatar
  [127] kačinka [*]

  Tuhle jsem po pár letech potkala známou, naposled jsem ji viděla těsně před tím, než si nechala "udělat" nos. Zvorali to, vypadá hůř než dřív.

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:30:01

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [126] barasv [*]

  Na plastiku by mě teda nikdo nedostal, stačí vidět občas nějaké reportáže v televizi, co to vlastně obnáší, a člověka přejde chuť...
  Ale jinak chápu, že do toho někdo jde, když má opravdu pocit, že nic jiného zkrátka nepomůže. Já naštěstí ten pocit u sebe nemám.

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:23:42
 2. avatar
  [125] Kelly [*]

  Manx: jsi prostě v poho ...

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:20:40
 3. avatar
  [124] Barunka [*]

  átéčko: Před časem se tu probírali "díblíci" Takže třeba proto
  Vědět, že se vše povede a že na to mám, tak bych se popřešívat dala, občas se leknu, když se podívám do zrcadla. Mám už horní víčka a je to fajn. Ta by mě stejně časem čekala, máme to v rodině, za chvíli bych ani neviděla, takže nač čekat

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:12:19
 4. avatar
  [122] evelyn [*]

  wich: ale protoze ted je zrovna in byt stihla, v baroku by mely komplexy ty hubene


  átéčko: no prave

  superkarma: 0 25.06.2008, 15:01:07
 5. avatar
  [121] átéčko [*]

  Manx: Můj šéf mi říkal, jak věší holkám bulíky na nos. Jedné řekl, že má prsa, jako poupátka...jenže on, blbec pak řekl někomu jinému, že má hrozně maličká prsa.....<sml30tak na to dojel

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:57:10
 6. avatar
  [120] átéčko [*]

  evelyn: Já bych asi na pustém ostrově byla ráda za každý gram tuku. Musela bych si vše ulovit a upéct sama a přitom bych určo zhubla

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:54:56
 7. avatar
  [119] átéčko [*]

  wich: Na sebevědomí se také musí makat. Znám i takové, kterým je dáno. Jedna má známá o sobě řekla, že by ta mladé holky strčila do kapsy, kdyby si ona vzala mini.
  ...a já už jsem se neptala, proč si tedy někdy mini nevezme

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:53:48
 8. avatar
  [118] wich [*]

  evelyn: A to ani nemusí být mediální masírka, stačí, když začne léto, všichni hojně začnou nosit sukýnky a žena s nižším sebevědomím a vyšší váhou, by se nejradši ztratila

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:49:43
 9. avatar
  [117] wich [*]

  michaela.kudlackova (88): Míšo, jako vždy, skvěle řečeno

  Manx: Ty to vždycky napíšeš tak krásně drsně, že už za to tě musím zbožňovat

  maajaa65, wrtoshiwa:

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:47:57
 10. avatar
  [116] átéčko [*]

  kareta: Fructia: april: Miluji lichotky

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:47:41
 11. avatar
  [115] evelyn [*]

  Mialau: na pustem ostrove asi liposunkci potrebovat nebudes, ale samozrejmne, ze je to tlak okoli, kdy jsi masirovana reklamama s dokonale upravenyma a bezchybnyma modelkama. Takze se zacnes srovnavat a premyslet, co udelat, abys vypadala jako ony

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:45:54
 12. avatar
  [114] fructia [*]

  april: Lichotky mohou být pouhá slova, ale ne od každého. Pár lidem věřím, a když to řeknou, tak to opravdu beru stoprocentně.

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:30:07
 13. avatar
  [113] fructia [*]

  kareta: Já také věřím

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:21:04
 14. avatar
  [112] april [*]

  kareta: Lichotky jsou pouhá slova. Znám se, sebevědomí mám akorát, a za lichotku poděkuju, ale rozhodně se pak necítím jak carevna. A že mi má třeba chlap vymlouvat celulitidu? Tak když jí mám a blbě se zeptám, jestli je vidět, a on pravdivě odpoví, nebudu ho za to mlátit po hlavě, spíš by mě naštval, kdyby mi začal tvrdit, že vůbec žádnou nemám a že mám ty nejúžasnější nohy na světě ;-)
  A jsem divná, mně docela ten návrh liposukce ani neurazil, spíš pobavil a řekla jsem si, vím na čem jsem, vidí na mě nedostatky i přednosti a neidealizuje si mě

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:20:35
 15. avatar
  [111] fructia [*]

  april: Tak samozřejmě, zase víte, co si můžete k sobě dovolit. Můj partner zase ví, že já bych toto s humorem nevzala. Ale on není taková povaha, že by si z mého vzhledu dokázal udělat legraci, ač by to nemyslel vůbec zle

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:20:10
 16. [110] Mialau [*]

  Jako řeči typu "na plastiku jsem šla, abych se líbila sobě" mi příjdou jako kokotina. Jsem přesvědčená, že drtivá většina lidí by asi na plastiku nešla, kdyby pak měli celej život žít na opuštěnym ostrově, kde by je nikdy nikdo s těma krásnejma prsama (ušina, liftingem, liposukcí atd.) neviděl!

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:15:58
 17. avatar
  [109] kareta [*]

  april: ty nevěříš lichotkám!? Já teda 100%

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:06:24
 18. avatar
  [108] april [*]

  Chi chi, navíc průpovídky typu - že jsem nejkrásnější a že mám nejkrásnější prsa na světě a kouzelnej zadeček, dokonce se jeden vytasil s úžasnýma kotníkama, jsem nikdy nikomu moc nebaštila

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:04:41
 19. avatar
  [107] april [*]

  Fructia: Né, to nebyla urážka, narážka ani jako že by mě chtěl měnit nebo mu na mě cokoliv vadilo, jen si myslel, že když já skuhrám nad svýma bokama, že mě třeba potěší to, že mi klidně s financováním liposukce pomůže . Jinak když mi říká, že jsem nejkrásnější, tak kontruju tím, že určitě chce sex a že tohle mu nesbaštím. Bereme se po devíti letech už celkem s nadhledem a humorem .
  btw. o liposukci panděra jsem mu to prozměnu řekla já, že to vyjde rozhodně levněji a bude to rychlejší než jeho chození/nechození do posilovny a diety a všelijaký výmysly, a docela ho to i zaujalo

  superkarma: 0 25.06.2008, 14:00:21
 20. avatar
  [106] fructia [*]

  april: Teda, já na ty vaše chlapy zírám... Příteli se líbím maximálně, líbím se mu taková, jaká jsem a nikdy by mi tohle neřekl ani ze srandy. Spíš já, když mám na sebe nějakou narážku, tak mě usměrňuje on, že to není pravda a že jsem nejkrásnější.

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:54:23
 21. avatar
  [105] april [*]

  Kassy: mně ten můj, vědom si toho, že mým slabým místem jsou boky a zadek, na férovku řekl - že jestli budu chtít, že časem dáme dohromady prašule na liposukci ale on to nemyslel zle, ale jakože abych se cítila fajn. Nakonec to skončí tak, že na liposukci půjde asi on s panděrem

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:47:18
 22. avatar
  [104] fructia [*]

  Kassy: A jakej odkaz mu pro změnu posíláš ty?

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:44:25
 23. avatar
  [103] Kassy [*]

  wrtoshiwa: Chlapi opravdu někdy umí být ohromě taktní Ten můj mě sice přesvědčuje, že moje prsa se mu líbí, ale pak mi pošle odkaz na stránky se cviky na zpevnění. Pro jistotu uvozený větou "Neber si to osobně, tvoje prsa se mi líbí"

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:42:50
 24. avatar
  [102] Kassy [*]

  Já jsem plastiku nikdy nepodstoupila (nepočítám-li teda úpravu zarůstajícího nehtu, ale to bylo na normální chirurgii) a když o tom přemýšlím, docházím k závěru, že jsem srab a nenechala bych do sebe dobrovolně řezat, kdyby to nebylo nezbytné.
  Úplně spokojená sice nejsem, ale to by jenom plastika prsou stejně nespravila

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:38:36
 25. [101] wrtoshiwa [*]

  maajaa65: problem byl ten, ze to byl muj prvni a ja nemela s cim porovnavat...ted po letech uz vim, ze tu lupu bych mohla pouzit zcela OPRAVNENE

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:36:39
 26. [100] maajaa65 [*]

  wrtoshiwa: doufám, žes mu tu lupu podala a pak se koukla na jeho péro

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:35:00
 27. [99] wrtoshiwa [*]

  muj prvni pritel mi rekl, ze na ma prsa potrebuje lupu. taktni clovek to byl... pritom mam dvojky, ovsem do sebevedomi mi to kouslo. zcela racionalne si ale uvedomuju, ze do vystrihu mam co dat a taky tak cinim

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:23:37
 28. [98] maajaa65 [*]

  Nedávno mi bylo po chlapské linii vysvětleno, že chlapi děsně slintají po vnadných prsatých ženských, ale pak, když sundají podprdu bývají hodně rozčarovaní, protože to co v podprdě vypadá vnadně, končívá občas blízko pupiku . Pak jsou prý teda lepší menší, hlavně když drží na svém místě...

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:23:14
 29. avatar
  [97] átéčko [*]

  april: Kelly: jo jo jo

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:13:59
 30. avatar
  [96] Kelly [*]

  april: a navíc mají sakra štěstí, že "TO" není tak na očích, jako ženská ňadra. To by potom byly články

  superkarma: 0 25.06.2008, 13:05:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme