Kam doputoval dárek, který dala své kamarádce čtenářka Helena P.? To si můžete přečíst v jejím příspěvku k dnešnímu lékarensko-dárkovému tématu.

Příspěvku se dnes sešlo hodně. Další přispěvatelkou je čtenářka Helena P.


Dárky z lékárny?

To bych brala všemi deseti, kolikrát tam jdu a nechám tam peněz jako za kvalitní boty. Vitamíny pro děti, nějaké pro mě, léky na žíly, prášky na bolest, nějaká ta mastička, náplast s polštářkem... a nedej bůh aby ve škole zrovna řádily vši (to je skoro celý rok) a já musela koupit preventivně nějaký ten jed na ty skoro nesmrtelný potvůrky.

Taky pro některé své přátelé, kteří už mají vícero křížků na hřbetě kupuji dárky v lékárně. Všelijaké ty preparáty co je mají ochránit proti všem nemocem, zapadlému knoflíku v nose nebo kousnutí skřítkem. Je to podle mě praktické a lze očekávat, že je spotřebují :-).

Jedné svojí moc dobré kamarádce jsem onehdá věnovala nějaké ultra drahé bobule, co zaženou všechny choroby možná  i ty co ještě neobjevili. Mojí drahé přítelkyni se ale asi nezdáli, a jak jsme širší skupinka přátel, kolovaly za půl roku z ruky do ruky až jsem je jednou dostala zpátky - také jako dar :-) 

Helena P.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama