Bulvár

Úlovek z léta

Milá Ženo-in,

posílám foto, které se mi podařilo „ulovit“ loni v létě. Přišly mi legrační šipky, které směřovaly k mladíkovi – máš hlad? a baby junior. Bála jsem se, aby se při focení nevzbudil :o). No řekněte, nezakously byste se do toho baby juniora?

 

 

 

 

Dnešní téma mi zrovna připomnělo nedávné zážitky. Za poslední 2 roky jsem se zamilovala do doktora i do kněze. Ani jednomu jsem neměla odvahu to říct nebo naznačit, i když oba vypadali, že jim také nejsem zrovna lhostejná. Doktoři mě přitahují odjakživa. Miluji na mužích bílou barvu, a když voní krásným parfémem. To jsem vyloženě ztracená :o).

Vždycky se mi líbili muži s vyholenou hlavou nebo muži s černými vlasy a černýma či modrýma očima. Mám radši urostlejší postavy, i když jsou tvořeny pár kily navíc. Až na výjimky mě odpuzují vychrtlé postavy, dlouhé vlasy, nečistota, primitivní chování, nepříjemní náfukové, kteří neustále frajeří, i když na to nemají.

Miluji, když je muž inteligentní, hodný, má smysl pro humor a charisma, je statečný a svůj, trošku tajemný a drsný. Mám radši, když vypadá zle, a pak se ukáže, jak je dobrosrdečný. Nyní o jednoho takového bojuji, tak mi držte, prosím, palce :o). Z herců mohu jmenovat například J. Phoenixe, úplně jsem se zamilovala, dostal mě především ve filmu Walk the line.

Verone


Děkujeme za krásný příspěvek a skutečně vydařenou fotku :).

A samozřejmě držíme palce, jak jinak ;).

Jak jste na tom Vy, ženy-in? Na jaké muže „letíte"? Potkala jste v poslední době nějakého, který by Vás „dostal", i když byste ho zrovna domů nechtěla?

Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

   
29.05.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] fialinka [*]

  Držím palce :-), jeden doktor se mi taky moc líbí, ale já už svého mám, tak ho přenechám jiných

  superkarma: 0 29.05.2007, 21:44:39
 2. avatar
  [2] femme [*]

  to je focený v Praze na Budějárně u spořky, co?

  superkarma: 0 29.05.2007, 20:08:59
 3. [1] 7kraska [*]

  To bys teda mela videt toho meho v praci v doktorskych hadrech, kdyz je opaleny a kouka svyma modryma ocima. Neni moc vysokej, ma trochu bricho, ale je nadhernej. Ovsem poprve jsem ho videla ve vytahanym svetru v hospode.

  superkarma: 0 29.05.2007, 15:18:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme