A to pochvalu rozhodně zaslouží. Čtenářka Ula může být sama se sebou i se svým životem opravdu spokojená. Více již v dalším tematickém příspěvku.

Dobrý den,
každý člověk se určitě rád pochválí... Nikdo to totiž neudělá tak dobře jako on.

Já sama sebe chválím hlavně za to, že se snažím kolem sebe rozdávat radost - podělím děti na pískovišti bonbony, půjčím hračky, pozvu kamarádku s dětmi na návštěvu - i když vím, že pak bude doma bordel na dvě hodiny úklidu, ráda pochválím ostatním oblečení, účes, snažím se hovor zakončovat s pointou, optimisticky a i když má někdo smutek na duši, snažím se ho rozveselit...

Musím ale říct, že je potřeba si najít hranici, abych pak nebyla spíše takový diblík, ze kterého by mělo okolí srandu. Všeho s mírou, jak se říká...
Sama sebe chválím i za to, jak jsem s dobrou psychikou přečkala tři riziková těhotenství vleže, jak jsem zvládla tři porody, jak jsem si hezky miminka vypiplala a dlouho kojila, i když manžel tvrdil, že to asi nebude mít dlouhého trvání... jak si užívám dětiček, raduji se s nimi a snažím se být v pohodě i v době, kdy ráno vstávají v pět hodin a jsou jak pytel blech a taky se musím pochválit za to, že když jsem zjistila vážný zdravotní problém syna, že jsem se z toho nesložila, ale zatnula a snažím se bojovat s osudem ... a musím na druhou stranu pochválit manžela, že se snaží udělat kompletní rodinku a je nám na světě fajn.

Ula

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________

Ať je vám na světě ještě hodně dlouho fajn. Musíte být báječná rodinka.
Děkuji, že jste se vyjádřila k dnešnímu tématu.
Pěkný den
Saša

Nestyďte se za obyčejnou lidskou vlastnost, jako je chvála, přesněji řečeno samochvála. Když to nikdo jiný za vás neudělá, proč si to dnes nezkusit?
Věřím, že se máte čím a za co pochlubit.

  • Ať už za podařené vánoční cukroví, nebo za překonání některých partnerských vztahů, či za úspěšné zvládnutí autoškoly nebo jízdy na sněhu.
  • Pochválit se můžete také za to, že jste slušně vychovala děti, anebo i za to, že vám to dnes či kdy jindy obzvlášť sluší.
  • A že si toho jiní nevšimli? Všimneme si toho my.

Téma dnešního dne: Za co byste sama sebe pochválila?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Prvních deset nejrychlejších pisatelek odměním 500 body do věrnostní soutěže. Budou se hodit :)

A jedna z vylosovaných si ještě může sama pro sebe dopřát premiovou tabulkovou čokoládu merci.

c

 

Reklama