Když si představím nakupování, vždy si vzpomenu na to, že naše rodinné nákupy vypadají jako přesun armády v autě. Se třemi malinkatými dětmi to ani jinak nejde.

Nejdřív všechny obleču, pak s manželem děti nacpeme do auta, jedno křičí, druhé brečí, třetí se vzteká a vyjedeme do obchodního domu. Zase všechny děti vytáhneme z auta, jedno do kočárku, druhé do vozíku, třetí se vozíku chytí jako Bořek Stavitel a zhruba hodinu jezdíme po obchodě a hážeme do vozíku a přemýšlíme, čím těm hladovým krkům uděláme radost. U pokladny se díváme, jestli jsme vlastně všechno zboží vyložili na pás a zároveň sleduji, jestli děti nesahají na okolo místěné zboží - viz. žvýkačky aj.

Pak se zase celá rodina zasáčkujeme do auta i s tím nákupem a hurá domů. Ano, mohla bych vyslat manžela do obchodu sama, ale to bych třeba měla doma pak jen polovinu věcí a řekněme si to na rovinu, každá hospodyňka si chce v obchodě vybrat sama...

Něco jiného je nákup oblečení. To jdu sama a užívám si to. Ale mám pouze omezený čas, abych nenechala toho našeho taťku doma samotného s těmi prcky moc dlouho.

Píšu toto jen pro pousmání, protože kdo děti má, ví, jaké s nimi nakupování vlastně je.
Hezký zasněžený den.

Ula

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


To musí být výprava ! :)

  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama