Děkujeme za další příspěvek a názor na dnešní téma. Jak své nákupy řeší čtenářka Ula, která je na mateřské?

Dobrý den, jsem na mateřské dovolené a vzhledem k tomu, že se mi během čtyř let narodily tři děti, tak moje postava není zrovna nejukázkovější. Do toho ještě kojím (podotýkám však, že s radostí), takže o nějakém hubnutí momentálně nemůže být ani řeč.

Moje velikost je XXL a sehnat na sebe něco normálního, co by se hodilo ke třicátnici, je úkol nadlidský. Jediná výhoda je v tom, že kostýmky nosit nemusím, takže jsem ráda, že to vyřeší rifle a bunda. Pokud chci na sebe něco lepšího, tak navštěvuji second hand, protože jen tam seženu nějaký originální kousek v přijatelné cenové hladině a hlavně mi to oblečení je...

Těším se, až budu moct zhubnout třeba o těch 15 kg, aby mi to zase slušelo a mohla jsem si vybírat oblečení v menších velikostech. Nakupování je pak i o hodně veselejší.

Zdravím boubelky.

Čtenářka Ula

Náhodou, já mám sekáče moc ráda. Je to dobrodružství a úžasný pocit, když si najdu něco nadčasového. Mám odtud pár kousků, které nosím už pár let a stále s nimi sklízím úspěchy

Těšíme se na další názory, nápady a tipy k dnešnímu tématu. Napíšete nám také vy, jestli jste nebo nejste spokojená s výběrem oblečení ve své velikosti? Zatím tady nezazněl názor, že je některá z vás nadšená s nabídkou v obchodech. Budete to vy? Klidně se pochlubte, že nemáte problé. Prozradíte nám, jakou máte velikost?

Na vaše příspěvky k dnešnímu tématu se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

První nápověda k soutěži:

Tato krásná herečka hrála hlavní roli ve filmu, který natočil Juraj Herz. Je o složitém období, které prožívá žena po smrti své malé dcerky.

 

 

Reklama