Na svátky se vždy těším hlavně kvůli pohádkám, na které se snažím si udělat čas. Mrazík ale jednoznačně vede, protože je to naše stálice. Je pravda, že v Rusku není prý tak oblíben jako u nás.

Hlavně se v něm krásně projevují charakterové vlastnosti jednotlivých postav a to mě na tom baví. Taky výborný dabing dělá svoje.
Z dalších pohádek miluji Byl jednou jeden král, Dívka na koštěti, Pyšná princezna, Šíleně smutná princezna a i Popelka nemá konkurenci.

Letošní Vánoce mi hlavně udělala televize radost koncerty Karla Gotta a Evy Urbanové, Hany Zagorové a Heleny Vondráčkové.
A co na Silvestra? Vladimíra Menšíka ještě nikdo nenahradil a asi ani nenahradí, tak se snažím vždy podívat na nějaký pěkný film, kde on bravurně exceluje v jakékoli roli. I z malé roličky udělá nepřehlédnutelnou.

Loučím se s Vámi otázkou - jak se Vám líbí silvestry v televizi v poslední době?

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Já se přiznám, že poslední dobou jsem v televizi Silvestra už dlouho neviděla... pokaždé se bavíme po svém a televize je bez zvuku, na jedničce kvůli hodinám a hymně. :-) M.

Dneska si povídáme o svátečním programu, o pořadech a pohádkách, na které se celý rok těšíte, o těch, které máte nejraději. A také vůbec o tom, jak jste spokojené s letošní programovou skladbou.

Své příspěvky, za které samozřejmě někdo získá „řád zlatého emila“ posílejte na redakce@zena-in.cz.

Reklama