.

Ula: Dětství - neopakovatelná dovolená

Cestování

Ula: Dětství - neopakovatelná dovolená

Milá redakce, dnešní téma bych pojala poněkud jinak. Moje dovolená snů se totiž nemůže nikdy uskutečnit. Mohla bych napsat, že bych se ráda podívala do Ameriky, Austrálie, Afriky... míst je opravdu hodně, které bych chtěla navštívit. Ale asi se tomu tak nestane.

Moje nejkrásnější dovolená by totiž byla cestování v čase. Ráda bych se vrátila do doby, kdy jsem byla malá pětiletá holčička s culíčky, která se ráno vzbudila ve čtyři hodiny a se svými rodiči jela pět hodin vlakem na Rakovnicko za babičkou a dědou. V Berouně jsme vždy přestupovali na motoráček, který pomalu projížděl krásnou krajinou okolo Křivoklátu a okolím, prohlížela jsem si krásnou přírodu a už se nemohla dočkat, až budeme na návštěvě. Od vlaku jsem běžela na ulici, kde babi a děda sídlili a jedla pak dobrůtky, nechala se opečovávat a byla šťastná. Ještě teď, když si na to vzpomenu, tak mi je hezky na srdci... bohužel tohle všechno odvál čas...

Každý výlet, dovolená, procházka Vám přinese určitý zážitek, radost a vychutnávání si momentální situace, ale tu dovolenou v dětství si uchovávám v sobě.

Máte taky takové vzpomínky z bezstarostného období?

Ula

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven


Ráda na to také vzpomínám. Později bylo jedinou povinností dostavit se včas na oběd! :)

A jaká by byla ta vaše dovolená snů, která bude tématem dnešního dne?

Napište nám, jak byste si ji představovaly. Jaká by měla být, kde byste ji rády strávily a s kým. Nebo jste ji už zažily? Splnily jste si sen?

Bylo by to moře, hory, chajda, dobrodružství, exotika, relax a pohoda na pláži? Nebo úplně něco jiného...

Nechte pracovat svou fantazii na plné obrátky, my se budeme se těšit na vaše příspěvky.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: dovolená snů

Jednu z vás, která nám do redakčního mailu pošle svůj příspěvek, a ten bude pak zveřejněn, odměníme voňavkou od Avonu Secret Fantasy a šikovným zrcátkem do kabelky.

vune Secret Fantasy

   
13.01.2011 - Tipy - autor: Linda Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] denkas [*]

  Taky vzpomínám na prázdniny u babičky! Já odjakživa nerada vstávala,ale když sme jeli k babičce ,tak sem byla vzhůru první! jezdili sme v 6 hodin a ve 12 byli u babičky. taky přestupovali -ve Veselí nad Lužnicí-na motoráček.kde ty časy sou! A pak vzpomínám na dovolený s vnoučaty. jezdili sme pod stan na Bezdrev a nebo na chalupu.bylo to prima!Neposledy v roce 07 sme nacpali do Una 5 dětí a jeli na chalupu!Sml59teď už bydlíme ve svým domku a vnoučata jezdí k nám. Ale když sou tu všichni ,tak ani na výlet nemůžem,už musí být pásy a jen 3 dětiSml80Autobus nemáme!

  superkarma: 0 13.01.2011, 13:53:16
 2. avatar
  [1] vodfon, kolie [*]

  Cítím to úplně stejněSml59Ale také velice vzomínám na dovlené, když byly děti malé. Každoročně jsme si pronajímali chatu na 14 dní. Vzali psa, tehdy byl jenom jeden a jeli do krásné přírody. Moje děti už babičky a dědečky z žádné strany nezažily.

  superkarma: 0 13.01.2011, 10:14:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme