Milá redakce, tématem na další den jste mě opravdu potěšili. Když si totiž vzpomenu na své dětství, vždy se mi vybaví hláška - Děti otočit...

Tuto hlášku vždy říkala naše mamina, když jsme se dívali na televizi a pokud si partneři na obrazovce dávali pusu, naše máma hned takhle spustila. Dneska se tomu už směju, ale v té době mě to pěkně štvalo, protože za komunismu stejně veškerý sex končil tím, že dva v posteli se k sobě přimáčkli a pak pan kameraman udělal záběr na budík... Naší mámě se v tomhle docela divím, protože sama měla tři děti a vlastně nám nikdy nevysvětlila vůbec nic, bylo to pro nás tabu a bylo to špatně.

Já mám děti ještě malé, takže sex zatím neřešíme, ale je pravda, že jsme s manželem uvažovali, jak bychom se zachovali, kdyby nás dcera načapala v posteli, jak se mazlíme. Zřejmě bychom "přestali" a snažili bychom si jí vzít k sobě a vysvětlit jí, že se s tatínkem máme rádi a proto si dáváme pusinky. Kdybych totiž v té situaci třeba na dceru promluvila v tom smyslu, ať jde pryč, nebo bychom udělali trapnou minutku, zřejmě by z toho měla třeba trauma a už by mezi námi nebyla taková upřímná atmosféra.

Těším se na příspěvky ostatních čtenářek a přeji pěkný den.

Text nebyl redakcí upraven.

Lepší vidět rodiče, jak se "mají rádi" než sledovat, jak se perou :)

Dnes si povídáme o tom, jak a kdy vysvětlit dětem, jak přicházejí na svět. Pište nám své názory na adresu

 redakce@zena-in.cz

Reklama